Firma Kuruyorum

Altın Emlak

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Altın Emlak

Altın Emlak

1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK A.Ş., 100’ ü aşkın Temsilciliği ile 24 (yirmidört) ayrı ilde ve Suudi Arabistan da faaliyet gösteren, tamamı yerel sermayeli en sistemli emlak zinciridir.            

Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) onaylı ilk ve en yetkin emlak zinciri olan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş sistem altyapısına sahiptir.

Emlakçılık Standartları Tebliği gereğince her emlakçının, faaliyet gösterebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı mesleki eğitimleri tamamlamış olması gerekmektedir. Emlak sektöründe binlerce işletme sahibi ve çalışanın ALTIN EMLAK’ ın eğitimlerini tamamlayarak faaliyete başlaması da ALTIN EMLAK A.Ş.’nin kamu kurumlarınca onaylı uzmanlığının sonucudur.

ALTIN EMLAK; temsilciliklerine, ofisin bütün faaliyetlerini kayıt altında tutarak raporlama olanağı sağlayan, en güçlü ofis otomasyonuna sahip tek emlak zinciridir.

ALTIN EMLAK, temsilciliklerinin, dış tabelalarından, matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden, branda, afiş ve kartvizitlerine varıncaya kadar bütün görsel unsurları bedelsiz temin etmektedir.

ALTIN EMLAK, İstanbul ve Türkiye Temsilciliklerini yalnızca portföy alışverişi amacıyla değil eğitim amacıyla da periyodik olarak bir araya getiren, piyasa hakimiyetinin yanı sıra mesleki bilgi anlamında da sürekli eğitim sağlayan tek emlak zinciridir. Türkiye’nin, alanında en yetkin isimlerinin ALTIN EMLAK temsilciliklerine verdiği özel eğitimlerle ALTIN EMLAK temsilcilikleri teorik ve pratik bilgilerini sürekli güncellemekte ve geliştirmektedirler.

ALTIN EMLAK, yalnızca teorik eğitimlerin verildiği kuruluş içi başlangıç eğitimleri ile sınırlı kalmayıp, ALTIN Ailesi’ne katılacak olan temsilciliklerine mesleğin uygulamalı yönünü birebir öğretmek amacıyla ayrı Uygulamaya Yönelik Temel Eğitimler de vermektedir.

Franchising, işletme sahibinin mali açıdan bağımsızlığı demektir. Bu nedenle ALTIN EMLAK, kardan pay, reklama katkı payı gibi farklı isimler adı altında temsilciliklerine ek mali zorunluluklar getirmemektedir. ALTIN EMLAK temsilcilikleri mali açıdan bağımsız işletmelerdir.

ALTIN EMLAK’ta kuruluş için ilişkiler tamamen aile sıcaklığıyla yürütülmektedir. Bu nedenle ALTIN EMLAK’ ta temsilciliklerin ihtiyacı olan hiçbir konu bedele tabi değildir, danışman vb. aracılarla çözülemez. Temsilciliklere bütün destek ALTIN EMLAK Genel Müdürlük’ te görev yapan özel kadrolarla sağlanır.

ALTIN EMLAK, Türkiye’de emlak ofisi açmak isteyen girişimcilere başka hiçbir sistemde bulunmayan en gelişmiş olanakları minimum maliyetlerle sunabilen; teorik eğitimden pratiğe yönelik uygulamalı eğitime, sürekli geliştirme eğitiminden portföy desteğine, gelişmiş bayi ağından ofis görsellerine, ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş emlak altyapısına varıncaya kadar bütün altyapıyı minimum maliyetlerle sunan, uzmanlığı kamu kurumları nezdinde onaylı en yetkin emlak zinciridir.

Altın Emlak İletişim Bilgileri

Marka

ALTIN GAYRİMENKUL EMLAK A.Ş.

Yetkili Kişi

Levent Kale

Sabit Telefon

0212 654 1760

GSM

0505 517 2369

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Gayrimenkul / Emlak

Marka Adı

Altın Emlak

Yatırım Tutarı

30.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

25.000 TL - 50.000 TL (Bölgeye göre)

Yatırımın Geri Dönüşü

36 Ay

Ortalama Kar Marjı

Performansa Dayalı.

Kuruluş Yılı

1998

Çalışan Sayısı

12

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

2019 yılı için 20

Mevcut Şube Sayısı

115

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

10

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

Yok

Hedef Bölge

Türkiye Geneli

Ürün / Hizmet Kapsamı

Gayrimenkul Pazarlama, Mülk Yönetimi

Şube Büyüklüğü

Net 60 m2, zemin ya da 1. kat, rahat bulunabilir ve otoparklı

Destekler

Eğitim, El Kitabı,Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Finansman, Personel


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gayrimenkul - Emlak İçin Diğer Bayilik Fırsatları