Firma Kuruyorum

Arabamcell

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Arabamcell

Arabamcell

Arabamcell ürünü hakkında bilgi vermek gerekirse araba camının önüne kartvizit bırakmak ya da bir kâğıda telefon numaranızı yazmak yoğun işlerinizin arasında oldukça zordur. Uzun ve kısa süreli parklarınızda, aracınızın başına gelebilecek herhangi bir durumda örneğin aracınıza karşı herhangi bir zarar gelme ya da trafik polis tarafından ceza yazılması veya aracınızın çekilmesine karşı hemen ulaşılabilir olmanızı sağlar. Kısacası aracınızın camına numaranızı yazarak istenildiği zaman size ulaşılabilir olmanızı sağlar. Özellikle trafiğin yoğun olduğu ve park sorunu olan bölgeler için ideal bir üründür.

Ürünün piyasada çeşitleri bulunmaktadır ve tümü Çin’den ithal ithal edilmektedir.. Ancak Arabamcell’i diğerlerinden ayıran çok önemli farkları mevcuttur. Öncelikle ürün Türkiye’de ilk ve tek olarak üretilen bir üründür. Piyasada bulunan diğer ürünlere nazaran tamamen yerli üretim ve Türk malıdır. Fosforlu yapısıyla, gündüz depoladığı güneş ışığı sayesinde parlamasıyla geceleri bile numaranız çok rahat ve net bir şekilde okunabilir. Numaratörde takılı olan vantuzlar sayesinde aracınızın camına kolayca monte edebilirsiniz. Ürünün birden fazla modeli mevcuttur. Böylece farklı zevklere hitap edebilmektedir. Diğer ürünler gibi plastik değil ahşaptan imal edilmektedir. Bu özelliklere sahip ilk yerli firma ve marka Arabamcell’dir.

Ürün üretimi aşamasında bütün detaylar bir alıcı gözüyle yeterince düşünülmüş olup bir bayi için sadece satma işi kalmıştır. Üretici firma olarak herhangi bir isim hakkı veya franchising bedeli istenmemektedir. Herhangi bir bedel istenmemesinin yanında ürün ile beraber gerekli eğitim, reklam desteği sağlanıp gelirden herhangi bir pay talep edilmemektedir. Potansiyel müşteri kitlesi bulmak ise günümüz Türkiye’sinde var olan yaklaşık 23 milyon 39 bin araç olduğunu düşünürsek hiç de zor değildir. Ürünü satmak için binlerce tl para verip bir iş yeri kiralamak zorunda değilsiniz. Gezerek ürünü pazarlamak oldukça kolaydır. Ürün çeşitliği fazla olmasından dolayı her bütçeye uygun çeşit bulunmaktadır. Ürünün hitap alanları ise oldukça fazladır. Petrol istasyonları, oto tamirleri, oto servisleri, oto yıkamacıları, oto aksesuar üretici firmaları gibi 25 sektöre hitap alanı mevcuttur.

Gerekli Sermaye: 3500 TL

Ürün hakkında daha fazla bilgi için arabamcell.com web sitemizi ziyaret edebilir ya da bize 555 989 98 29 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Arabamcell İletişim Bilgileri

Marka

Arabamcell

Yetkili Kişi

Süleyman Koçak

Sabit Telefon

0332 342 5511

GSM

0555 989 9829

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Otomotiv Aksesuarı

 

Marka Adı

Arabamcell

Yatırım Tutarı

3,500 TL

İsim Hakkı Bedeli

Yok

Yatırımın Geri Dönüşü

60 gün

 

Ortalama Kar Marjı

% 100

 

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

170

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

35

Mevcut Şube Sayısı

4

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

3

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

Yok

Hedef Bölge

Tüm Türkiye

Ürün / Hizmet Kapsamı

Oto aksesuarcılar satıcıları ve üreticiler Attariye firmaları Petroller Dinlenme tesisleri Milyoncu ve hediyelik eşya firmaları Telefoncular Oto bayileri Oto servisleri Oto yıkamacılar Avm ler Çilingirler Promosyon firmaları Otomotiv üretici firmalar Taksi durakları ve taksiciler Dolmuş kullanıcıları

Şube Büyüklüğü

Şubeye gerek yok.

 

Destekler

Eğitim , Reklam ,Pazarlama


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!
T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2021 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans