Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Burger Dükkanı Nasıl Açılır?

Burger dükkanı kuruluş maliyeti nedir? Burger dükkanında lokasyon seçimi nasıl olmalıdır? Burger dükkanında karlılık nasıldır?

Yazılımda Öne Çıkan Markalar

Subbbbbbbbwo

hibyazilim2

 türkiyenin ilk hybrıd otomasyon sistemi 1 1

Herkes hayatında en az 1 defa hamburger yemiştir. Bu müthiş lezzete karşı durmak ne mümkün? İşte bu sebeple burger dükkânı açmak oldukça parlak bir fikirdir. Hamburger dükkânı açmadan önce genel bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bu meslekten çekinmenize hiç gerek yok. Günümüzde, fast- food tüketimi oldukça fazladır.

Elbette sağlıksız beslenmek çok hoş bir seçenek değil ama bunu minimum şekilde sürdüren insanlar bile müşteriniz olsa, ciddi anlamda kazanç elde edersiniz. Hayat şartları insanları, fast food tüketimine itebiliyor. Bu gerçeği görmezden gelmek, bu karlı iş fikrini hiçe saymak demektir. Hayatın akışı ne yöndeyse, o doğrultuda bir iş kurmak başarı grafiğinizi ciddi anlamda yükseltecektir.

 

Burger Dükkanı Kuruluş Maliyeti

Burger Dükkânı açmanın da elbette bir maliyeti var. Bu karlı iş fikrini ortaya koymak için öncelikle bir yer edinmelisiniz. Yeme- içme sektöründe sağlık öncelikli konudur. Kiraladığınız yahut satın aldığınız dükkânın muhakkak birden fazla lavabosu olmalıdır. Dükkân için sizin aradığınız bir kriter varsa ve ek masraf gerektiriyorsa kuruluş maliyetine bu da eklenecektir. Burger Dükkânı açmak sizin tercihinize bağlı olarak ciddi masraf gerektirir. Yalnız ben küçük bir işletme olacağım. Butik dükkân açacağım diyorsanız, elbette kuruluş maliyetini minimal tutmuş olursunuz.

 

narposreklam

 

Burger Dükkanı Lokasyonun Önemi

Herkesin açken uğramaktan keyif aldığı bir burger dükkânı açmak istiyorsanız lokasyonu önemsemelisiniz. Dükkanınızın konsepti de lokasyon için önemlidir. Elit bir burger dükkânı açacaksanız gelir seviyesi yüksek olan bir bölgede işletmenizi kurabilirsiniz. Bayilik almayı düşünüyorsanız muhtemelen firmaya uygun bir lokasyan olması gerekmektedir. Aksi takdirde bayilik sürecinde aksama yaşayabilirsiniz. Hangi bölgede burger dükkânı açacaksınız olarak yöneltilen sorunun asıl maksadı, müşteri potansiyelini tahmin etmektir. Bayiilik alırken bunlar mutlaka incelenir. Şayet tek başınıza bu işe girişiyorsanız tamamen risksiz bir konum tercih etmenizde fayda vardır. Burger dükkânı açmayı düşündüğünüz istikamette başka marka fast food satan işletme varsa ve markalaşmışsa verim almanız zor olacaktır.

 

Burger Dükkanında Karlılık Beklentisi

Burger dükkânı açmak ile ilgili okuduğunuz tüm makalelerde öncelikle aradığınız başlık, ne kadar para kazanacağım? Olur. Bakış açınızı biraz geniş tutun. Ve ilk etapta kara odaklanmayın. Çünkü kimse, tanımadığı ve bilmediği bir markayı öncelikle tercih etmez. Çok fazla kar edeceğim diye burgerları pahalı satarsanız işletmeniz adına önyargı oluşturursunuz. Sonuç odaklı düşünün. Önce müşteri kazanın sonra zaten para kazanırsınız. Dönemsel olarak elde ettiğiniz kar miktarları değişir. Ürün çeşitliliğine göre de kar oranı fark edecektir. Sadece şundan şüpheniz olmasın, burger dükkânı açmak işi yürütebildiğiniz takdirde karlıdır. Sahibini hayal kırıklığına uğratmaz.

 

Neden Burger İşine Girilmelidir?

Hamburger yemek ne kadar havalı değil mi? En azından günümüzde bu tarz mekanlarda takılmak daha popüler. Kulağa garip geliyor olsa da, arkadaşlarıyla hem atıştırmak hem de sohbet etmek isteyenlerin aklına öncelikle hamburger yeme seçeneği gelir. Çükü hem doyurucudur hem de yemesi zevkli bir yiyecektir. Geleceği olan bir meslektir. Çünkü yeme ihtiyacı daima vardır. Size yalnızca burger dükkânı açmak ve doğru işletebilmek düşer. İşin zaten sektördeki yeri bellidir. Zamansızdır. Uzaktan bakıldığında çok riskli gözükmese de her meslekte olduğu gibi riskleri vardır. Şüphesiz avantajları dezavantajlarını geçer. Yakın gelecekte, yaptığı hamburgerler ile ün kazanan kişi neden sen olmayasın?

 

Sonuç

Doğru kişilerle çalıştığınız müddetçe bu iş fikri tutar. Hem kazandığınız paradan tatmin olursunuz hem de sosyalleşirsiniz. Burger dükkânı açmak yalnızca hamburger satacağınız anlamına gelmemelidir. Yan ürünlerle menünüzü zenginleştirmek müşterinizin de yüzünü güldürür. Öyleyse, bol kazançlar!

 

 

 

 Burger Dükkânı Nasıl Açılır?


Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Diğer İş Fikirleri

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans