Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Cartoonart Cafe Bayilik

Kahve dükkanı açmak, iş fikirleri'nin en gözdesidir. Cartoonart Cafe markası da kahve dükkanı açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar arasındadır.


Gelin kahve bayiliği veren Cartoonart Cafe'nin bayilik şartlarını birlikte inceleyelim.

Cartoonart Cafe

Cartoonart Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık. Kahve sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle doğru konsepti doğru mekana uygulayarak, doğru işletme prensibi ile hareket ettik.

Bu gün her kesimin eğlenceli vakit geçirebileceği mekanlarla müşterilerimizin güvenini kazandık. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ‘Kahveye Eğlence Kat ‘ sloganı eşliğinde Tüm Türkiye’yi bu marka ile buluşturmayı hedefliyor ve iş ortakları arıyoruz.

Çok yakın zamanlarda tüm Türkiye’ye bu eğlenceli konsept ve menülerimizi tanıtacağımıza inanıyor ve bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli kahvelerimiz ve zengin mutfağımızla sunumlarımızdan asla taviz vermeyerek bu yolda devam ediyoruz.

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması

Ekibimiz tarafından hazırlanan proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Cartoonartcafe ‘nin belirlediği standartlarda profesyonel ekipler yapmaktadır. Cartoonartcafe dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Cartoonartcafe şubeleri minimum 80 m2 dış mekan, 70 m2 iç mekan yani toplamda 150m2 ölçülerinde olmalıdır. Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

Ekipman ve Malzeme

Cartoonartcafe firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchise’lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standart ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği Cartoonartcafe sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchise’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Ekibimiz açılış sonrası ve genel işleyişte her ay rutin olarak sizi denetlemektedir. Denetleme raporları siz değerli Franchise’lerimize yollanmaktadır ve bu sayede en iyi hizmet en iyi performans sağlanması hedeflenmektedir.

İşletme ve Karlılık

İşletme karlılığı, ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %35-%45 olarak değişmektedir. Cartoonartcafe olarak açılacak olan noktaların, insan sirkülasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Franchise’lerden Beklenen

Cartoonartcafe yerlerinin, iş merkezlerinin ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.

Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin durmaları önemlidir. Müdür olarak atanacak kişilerin işletme yeteneklerinin yüksek olması gerekmektedir.

Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak,

  1. Mağaza Tespiti
  2. Sözleşme
  3. Proje
  4. Tadilat
  5. Kendi Cafemizde personel Eğitimi, Sunumların öğretilmesi
  6. Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Bayilik ücreti almıyoruz. 

Eğitim ve personel desteği ile bayilerimizin en üst düzeyde kar etmeleri öncelikli hedefimizdir.

Cartoonart Cafe İletişim Bilgileri

Marka

Cartoonart Cafe

Yetkili Kişi

Ramazan Durmuş

Sabit Telefon

-

GSM

0545 227 8666

Cartoonart Cafe Bayilik Şartları

Sektör

Cafe, Tatlı, Pasta, Kahve

Marka Adı

Cartoonart Cafe

Yatırım Tutarı

375.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

Yok

Yatırımın Geri Dönüşü

8 - 24 Ay

Ortalama Kar Marjı

% 35 - % 45

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

30

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

50

Mevcut Şube Sayısı

3

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

1

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

Yok

Hedef Bölge

Yurt İçi ve Yurt Dışı Tüm Bölgeler

Ürün / Hizmet Kapsamı

Kahvaltı, Cafe, Bistro

Şube Büyüklüğü

Min. 80 m2 dış mekan, 70 m2 iç mekan olmak üzere 150 m2 olmalıdır

Destekler

Personel ve İşletme Eğitimi,


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans