Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

DİA YAZILIM

DİA YAZILIM

DİA Yazılım Kimdir?

DİA Yazılım, 2004 Yılında KOSGEB Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ KOSGEB Tekmer’de kurulmuş; ticari yönetim sistemi olarak KOBİ’lerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir yazılım firmasıdır.

 

DİA Yazılım sektörel farkındalık yaratmak amacı ile Bulut Bilişim Teknolojisini kullanarak alanında uzman yazılımcılar tarafından ARGE çalışmalarını hazırlayıp, geliştirdiği bulut altyapısı üzerinden çalışabilen ticareti paket programlar ile firmalara internet üzerinden online olarak çalışma imkanı sunmaktadır.

DİA Yazılım ile Firmalar Neler Yapabilir?

DİA Yazılım firmalara bugünün ve geleceğin teknolojisi bulut bilişim ile şekillenen, paket programlar gibi kolay kurulum ve kullanımına sahip, modüler yapısı ile firmaları uçtan uca saran, ERP Yazılımlar gibi esnek çözümler sunarak donanım masrafına gerek duymadan firmaların özgürce operasyonel süreçlerini yönetmelerini sağlamaktadır.

Her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen DİA Yazılım, firmaların tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden çözümleyebilmelerini ve firmaların farklı birimlerini veya farklı şubelerini birleştirerek tek bir yerden yönetmelerini sağlayan modüler bir yapıya sahiptir. DİA Yazılım; muhasebeden, stok – depo yönetimine, CRM - müşteri ilişikileri yönetiminden, otel ve restoran yönetimine birçok sektörün için süreçlerini kolaylıkla yönetmesini sağlamaktadır.

DİA Yazılım ile Firmalar Neler Yapabilir?

DİA Yazılım’ın Firmalara Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

 • Donanımsal masraflara gerek duymadan, bilgisayar veya mobil cihazlarınızla internetin olduğu her yerden süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Özel yetkilendirmeler yaparak belirli bölümleri, belirli kullanıcılarınıza açabilirsiniz.
 • Yapılan tüm işlemlerin log kayıtlarını otomatik tutabilirsiniz.
 • DİA veri yedekleme işlemlerini otomatik yapar ve dilediğiniz zaman verilerinizi indirebilirsiniz.
 • Modüller yapısı sayesinde değişen şartlara uygun hızlı çözümler geliştirerek firma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Firmalarınızın farklı birimleri veya şubeleri arasında online olarak haberleşmesini sağlayabilir ve veri kaybını ortam kaldırabilirsiniz. Böylece bir zamanlar oldukça zor olan departmanlar arasındaki iş akış yönetimini DİA ile güçlendirebilirsiniz.
 • Kayıt tarihçe takibi ile yapılan değişikliklerin geçmişini kontrol edebilirsiniz.
 • İngilizce, fransızca dil desteği sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Veri aktarım entegrasyonu sayesinde verilerinizi DİA’ya kolaylıkla aktarabilirsiniz.
 • Yapılan işlemleri onay sürecinden geçirebilirsiniz.
 • DİA’da sürükle bırak mantığı ile detaylı raporlar hazırlayabilir, rapor tasarım aracı ile istediğiniz görsel raporlara kolaylıkla erişebilir, parametrik ayarlar ile sıralama, gruplama gibi fonksiyonları kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • DİA’nın alanında uzman ekiplerinden acil destek her zaman alabilirsiniz.

Tedarikçi İle İletişime Geçin...

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

0/500

Geçersiz Giriş
Geçersiz Giriş

Diğer Yazılımlar

PayTR; Güvenli sanal pos ve online ödeme imkanı sunuyor. Kullanımı çok kolay ve çok hızlı. 2 saat içinde POS'unuz hazır. Hemen Başvurun

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Subwoo’da e-ticaret paketleri özellikle yeni girişimciler için ciddi finansal avantaj sağlıyor. Seçtiğiniz paketin ödemesini yıllık değil, aylık olarak yapabiliyorsunuz.

Obifin; Muhasebe ve ERP Entegrasyonu yazılımıdır. Banka hareketleriniz muhasebe ve ERP programları ile anlık olarak entegre. Tek ekrandan yönetim kolaylığı.

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans