Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Domino's Pizza Franchise

Girişimcilik ekosisteminde iş fikirleri arasında en çok talep gören sektörlerden biri gıda bayiliği veren firmalardır. Domino's Pizza; Pizza Bayilik almak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar arasındadır.

Gelin pizza bayiliği veren Domino's Pizza’nın bayilik şartlarını birlikte inceleyelim.

Domino's Pizza

Domino’s Hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini ise 23 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 69 ile yayılmış 538 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

 

Sisteminiz Hakkında

Yapılan yatırımın hızlı geri dönüşü ile dikkat çeken Domino’s Pizza, mevcut ve yeni franchisee’ler için sektördeki en cazip markalar arasında. Türkiye çapındaki şubelerin 376’sını franchise’lar oluşturuyor. Franchisee’ler Domino’s Pizza’nın 85 ülkedeki 16 binden fazla şubesi ile kanıtladığı başarısının bir parçası oluyor. Dominos’s Pizza, ulusal ve lokal bazdaki güçlü pazarlama aktiviteleri, operasyon desteği ve bilgi birikim desteği ile franchisee’leriyle birlikte büyüyor.
Aranan İşyeri Özellikleri: Minimum 100 metrekare düzayak, minimum 5 metre cepheli, bacalı, görünümü yüksek dükkânlar.

 

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

İşletmenin başında durması, Domino’s Hayal Ortaklığı Sistemi’ne uygunluk, finansal güç, Domino’s standartlarına uygun operasyon gerçekleştirecek yönetim becerisi, şirket vizyonu ve misyonu yaratma becerisi.

 

Franchise’larımıza Sağlanan Destekler

Franchisee adayları, belirlenen sürelerde yoğun bir eğitim programına katılarak, Domino’s Pizza’nın işe bakış şeklini, restoran içi operasyonları, standartları ve yönetim kültürünü öğreniyor. Süreci başarıyla tamamlayan franchisee'ler, restoranlarını açtıklarında gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip oluyor. Yatırımcılarla birlikte tüm restoran ekibi de iş başı eğitimleri, sınıf eğitimleri ve online eğitim platformundaki e-eğitimlerle mükemmel operasyonun bir parçası haline geliyor. Ayrıca dükkanlarını açtıkları andan itibaren kendi şubelerinden sorumlu bir danışmana sahip oluyorlar. Bu danışman düzenli şube ziyaretleri ile şubedeki tüm süreçleri yakından takip ediyor ve böylece operasyon sorunsuz şekilde işliyor.
Domino’s Pizza olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Kullandığımız Pulse sistemi ile franchisee’lerimize pazarlama, vardiya yönetimi ve satış gibi pek çok konuda yol gösteriyor, dijital ortamda kendi başarı karnelerini görerek geri bildirim almalarına imkan veriyoruz. Franchisee'lerimizle yeni ürün ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyor ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.

 

Franchising Şartları

Toplam yatırım bedeli, kiralanan dükkânın metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ile orantılı olarak farklılık gösterebiliyor. Yatırım bedeli eğitim, dekorasyon, fırın gibi pek çok kalemi kapsıyor.
Başvuru İçin İletişim: http://franchisefirsatlari.dominos.com.tr sayfasını ziyaret edip, franchise sistemi hakkında bilgi almak, online form doldurmak ya da ilgili ili seçerek bölge satış sorumlusunun iletişim bilgilerine ulaşmak mümkün. Hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında, genel merkezimiz üzerinden satış sorumlularına da ulaşılabiliyor.

Domino's Pizza Franchise Şartları

Sektör

Gıda / Fast Food

Marka Adı

Domino's Pizza Türkiye

Yatırım Tutarı

Firma ile irtibata geçiniz

İsim Hakkı Bedeli

Firma ile irtibata geçiniz

Yatırımın Geri Dönüşü

Firma ile irtibata geçiniz

Ortalama Kar Marjı

Firma ile irtibata geçiniz

Kuruluş Yılı

1960

Çalışan Sayısı

Merkez: 219 İşletme: 1.677

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

2019 yılı için 25-30 dükkan

Mevcut Şube Sayısı

538

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

25

Reklam Katılım Ücreti

Firma ile irtibata geçiniz

Gelirlerden Pay

Firma ile irtibata geçiniz

Hedef Bölge

Tüm Türkiye

Ürün / Hizmet Kapsamı

Hızlı Servis Restorantları

Şube Büyüklüğü

Minimum 100 m2 düzayak, minimum 5 metre cepheli, bacalı, görünümü yüksek dükkanlar.

Destekler

Eğitim, Yer seçimi, Pazarlama, Proje


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans