Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Doubleshotcoffee Bayilik

Kahve dükkanı açmak, iş fikirleri'nin en gözdesidir. Doubleshot Coffee markası da kahve dükkanı açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar arasındadır. 

Gelin kahve bayiliği veren Doubleshot Coffee'nin bayilik şartlarını birlikte inceleyelim.

Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee

Doubleshot coffee  bir dünya markası olup merkezi İngilteredir. Dünyada 8 ülkede hizmet vermektedir. Doubleshot coffee markasının Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ,Ortadoğu ve B.A.E'nin masterfrenchise haklarını alıp ilk şubesini 2017 yılında açmış olup 2018 yılında da Sakarya, Antalya ve Alanya'da 2019 yılında İskenderun,Çanakkale Ünye'de 2 şube açarak büyüme yolunda ilerlemektedir.

Dünyada sayılı kahve markalarının arasında olan doubleshot coffe sıcak içmekanı, güleryüzlü personeli geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Sabahın ilk saatlerinden itibaren  sabah kahvaltı servisi veya atıştırmalıklarla güne başlayabilir veya güne kahvenizi hafif bir müzik eşliğinde yudumlayıp işe veya günlük yaşamınıza başlayabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde de ister yalnız ister arkadaş çevreniz ,aileniz veya iş arkaşlarınızla  birlikte zengin  menülerimizden tercihlerinizi seçerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Doubleshot coffee sıcak içmekan güleryüzlü personeli ve kaliteli ürünleri ile misafirlerine  hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Doubleshot Coffee sosyal yönü güçlü ,başarıyı hedefleyen işinin başında ,işletmesini bir aile işletmesi olarak gören finansal gücü ve olanakları olan kişi veya kuruluşlarla çalışmayı  amaç edinmiştir.

Doubleshotcoffee 3 ayrı konseptte hizmet vermektedir.

Doublshotcoffe kioks

Şehirlerin hızlı ve stresli temposunda misafirlerimize anlıkta olsa kısacık molalarda kahve ve atıştırmalıklar sunabileceğimiz konseptimizdir.

10ila 15m2 den oluşan konsepte menü kahve, cay, soğuk içecek ve sandviç  çeşitleri vardır ortalama kurulum maliyet 150,000tl ile 180,000tl arasındadır.

Doublshotcoffe expres

Şehir yaşantısı  her geçen gün dahada stresli, gürültülü ve hızlı yaşamayı gerektiren bir hal alıyor. Bu yaşam içersinde kendilerine kısa mola zamanlarında bir nebzede olsun şehrin bu karmaşa ve stresinden kurtarıp şımartmak isteyen misafirlerimize hizmet verebilecek konseptimizdir .

20 ila 40m2 den oluşan konsepte menü kahve ,cay,soğuk içecekve sandviç tost vb çeşitleri vardır. Ortalama kurulum maliyeti 200,000 ila 250,000tl  arasındadır

Doubleshotcoffee  Coffe, cafe restoran

Doubleshotcoffe sakin dinlendirici ortamı güleryüzlü personeli ile sizleri karşılar. Amacımız misafirlerimizin günlük hayattan koparıp müzik eşliğinde dinlenmelerini sağlamak  menümüzle günün her saatinde  misafirlerimizin güzel keyifli bir zaman geçirmelerini sağlamakla birlikte dünya lezzetlerinide sunmak.

Menülerinde  fit lezzetlere, geleneksel tatlara kadar farklı yemek çeşitlerinin alkolsüz içecek menüsü ile bir araya getirilerek harmanlandığı menüsünde sizin alternatifinizi seçmeniz asla zor olmayacak.

Haftanın her gününde, günün her saatinde arkadaşlarınızla, ailenizle ya da belki de sadece siz sıcak bir köşemizde vakit geçirebilmeniz, mutlu olmanız ve kendinizi lezzetli menüsü ile şımartabilmeniz için biz varız.

Coffee , Coffee restorant ( 100m2 435.000tl ) ( 200m2 900,000tl ) arasında anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

( maliyetler  yerin durumuna göre değişmektedir kesin maliyet mimari çizimden sonra netleşir )

Bayilik süreci

Başvuru Yatırımcı internet sitemizde bulunan formu doldurur. Telefonla danışmanlarımızla irtibata geçer.

Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda eğer tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.

 Belirlenen günde ön görüşme için danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.

Ön görüşmede şartlarda anlaşmaya varıldığı takdirde bayilik sözleşmesi imza altına alınır.

Danışman, mimarımız ve bayimiz ile birlikte açılacak yer ziyareti yapılarak değerlendirme yapılır. Yerde karar kılındıktan sonra mimari bölümümüz röleve alıp proje çizimlerini gerçekleştirir. İnşaat işi başlamadan yatırımcımız işletmesini üç boyut halinde görür. Mimari ekibimiz bu çizim dahilinde yatırım bütçesini çıkartır. Bir çalışma planı ile birlikte işleme başlanır.

Mimarımız ve inşaat grubumuz koordineli bir şekilde çalışma planına uyarak öngörülen tarihte işletmeyi anahtar teslim olarak teslim eder.

Ürün ve gerekli personel sağlandıktan sonra eğitmenlerimiz eğitimlerini verirler. Açılıştan sonra eğitmenlerimiz bir süre işletmeye eşlik ederler.

DoubleShot Coffee Bayilik Şartları

Sektör

Cafe / Kahve

Marka Adı

doubleshotcoffee

Yatırım Tutarı

250.000 TL - 1.500.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

Yok

Yatırımın Geri Dönüşü

18 Ay

Ortalama Kar Marjı

% 25 - % 35

Kuruluş Yılı

2017

Çalışan Sayısı

95

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

50

Mevcut Şube Sayısı

7

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

4

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

% 2

Hedef Bölge

Yurt İçi ve Yurt Dışı Tüm Bölgeler

Ürün / Hizmet Kapsamı

cafe bistro

Şube Büyüklüğü

Min. 80 m2

Destekler

Personel ve İşletme Eğitimi.


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans