Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Nitro Dragons Franchise

Ejderha Nefesi Nitro Dragons

Ejderha Nefesi Nitro Dragons

Firmamız Antalya merkezlidir. NitroDragons, Agora Avm Antalya’da aynı zamanda aktif halde bir işletmedir. Vermiş olduğumuz hizmetin en önceliğinde kalite, müşteri memnuniyeti, eğlence ve görsellik ön plandadır. Hitap etmek istediğimiz kesim turizm ve farklı ambiansı yaşatmak isteyen insan sirkilasyonunun yoğun olduğu lokasyonlardır. Sektör olarak dünyanın bir çok ülkesinde farklı adlarda bu iş dragonbreath olarak adlandırılır. Türkçe tanımlaması bilindiği üzere ejderha nefesi anlamını taşır.Bu tanımlama sadece işin bilinirliği açısından espirili bir anlamdan ibarettir. Yani şu demek dünyada dragon breath Türkiye’de ise anlam olarak ejderha nefesi olarak bilindiği için yapmış olduğum iş ejderha nefesidir.

Markamız Nitro Dragons’tur. Türkiye’de bu sektöre önemli katkıda bulunan Nitro Dragons firmamız 2019 yaz sezonu itibari ile arka plandan ön plana geçme mecburiyeti yaşamış ve kendi yolunda layık olduğu değeri bulmak, kaliteli bir hizmet vererek bu kaliteyi sizlere buluşturmayı hedefleyip yoluna başlamıştır. Konseptimizin içeriğinde dondurma konsepti bulunmamaktadır. Eğlence maksatlı leziz ürünlerimizi doğada gaz halinde bulunan, nefes aldığımızda ihtiyaç duyduğumuz azot gazının sıvı hali ile hazırlanır.

Dünyada bilinip Türkiye’de ise yeni yayılması sebebinden ötürü ve ilk izlenimlerin farklı bir heyecan yaratması sebebiyle kimyasal madde olarak algılandığı için zararlı mıdır sorusuna sebep olmaktadır. Anlaşılabilirliği kolaylaştırma adına şöyle bilimsel bir gerçek ile anlaşılabilir şekilde bunu paylaşmak daha doğru olur. Havada bulunan nem, iş yerimizde veya evimizde kullandığımız klimaları çalıştırdığımızda saf su elde eder. Aslında bu olay havada bulunan nemden ibarettir. Yüzdelik olarak düşündüğümüzde azotun gaz halinde soluduğumuz havanın %78 oranında bulunması aslında nefes alırken ona ne kadar ihtiyacımız olduğunun en büyük ispatıdır. Dünya mutfağında, dondurma sektöründe, çeşitli gıda ve sağlık alanında amacına göre sanayinin çeşitli bölümerin de önemli rolü vardır. Kullanmış olduğumuz ürünlerimizin gıda sertifikaları ve üretim izinleri mevcut olup dünya standartlarında kaliteye sahiptir. Hedefimiz ve vizyonumuz kalite, hijyen ve güler yüzlü eğlenceli hizmettir.   

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Gıda

Marka Adı

Ejderha Nefesi Nitro Dragons

Yatırım Tutarı

35.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

Yok.

Yatırımın Geri Dönüşü

2 Ay

Ortalama Kar Marjı

% 100 - % 150

Kuruluş Yılı

2018

Çalışan Sayısı

45

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

50

Mevcut Şube Sayısı

10

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

10

Reklam Katılım Ücreti

Yok.

Gelirlerden Pay

Yok.

Hedef Bölge

Yurt içi ve Yurt Dışı Tüm Bölgeler

Ürün / Hizmet Kapsamı

Gıda

Şube Büyüklüğü

3 m2 - 10 m2

 

Destekler

Personel ve İşletme Eğitimi.


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans