Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Etevim Steakhouse Bayilik

ETEVİM STEAKHOUSE

Etevim Steakhouse Franchise Bayilik Şartları

BİZ KİMİZ ?

40 Yılı aşkın süredir canlı hayvan yetiştiriciliği ve modern kesimhane konusundaki tecrübemizle, steakhouse işletmeciliğini kurduk. Kısa sürede Türkiye' de ilk 10 steakhouse arasına girerek otoritelerin ve misafirlerimizin takdirini kazandık. Bunun sırrı Hammaddenin (ki bu bizde ettir) en iyisinin seçilmesi, dikkatli işlenmesi, saklanması, terbiyesi ve ızgarada lezzetini yok etmeden pişirilip sevgi de katılarak lezzetlendirilmesidir. Biz bunu sözde değil özde uyguluyoruz. Hazırladığımız ürünün çeşidine göre; Wet Aged ve Dry Aged gibi uluslarası yöntemler dışında geleneksel doğal yöntemlerlede etlere lezzet katıyoruz. 

 

YENİLİKÇİYİZ

Steak etler pahalı ürünlerdir. Her pahalı ürün gibi gramajla işlem görür ve tadımlıktır. Biz Etevim olarak "steakler kilo ile doya doya yiyesiniz diye" sloganıyla bu düşünceyi yıktık. Doyana kadar lezzet zevkini yaşatırken bunuda olabilecek en makul fiyatlarla yapıyoruz. Porsiyon olarak alabileceğiniz gibi, et reyonumuzdan istediğiniz eti, istediğiniz miktarda seçerek, istediğiniz pişirme süresinde hazırlatabiliyorsunuz. Böylelikle ülkemizde "Kiloyla Dry Aged" satışlarını biz başlattık diyebiliyoruz.

 

HEDEFLERİMİZ

Bu aşamada  "Franchise vererek yani  başarıyı paylaşarak büyümeye karar verdik. Böylece sahip olduğu ürün, servis ve hijyen kalitesini en üst seviyede tutan Etevim’i, yeni misafirleriyle tanıştırmayı hedefliyoruz. Daha çok şubeyle, daha çok insanın hayatının içerisinde yer alabilen, her nerede olursa olsun ismimiz duyulduğunda sadece iyi anılar biriktirdiğiniz bir lezzet noktası olma hedefimize sizler sayesinde yaklaşıyoruz. Franchising ile büyüyeceğimiz iş ortaklarımıza vereceğimiz bilgi/Birikim destekleri ile başarılı bir işin sahibi olabilme imkânı yanında artı avantajlar sağlayacağız. Etevim işletmecisi olmak; kendi işinizin patronu olurken bir yandan da Etevim ‘in uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak ticari risklerinizi azaltmanız demektir. Etevim işletmecisi olmak; iş hayatının ilk basamaklarını çıkarken, onunla adım atabileceği, beraberinde güven duyabileceği, sırtını dayayabileceği bir desteğin olduğunu bilmek demektir. Etevim işletmecisi olmak ilkeli ve düzeyli paylaşımcılık demektir.  Şehrine, ülkesine ve dolayısıyla kendisine faydalar hedefleyen, İşini çok seven,  tüm girişimcileri franchise ortağımız olmaya davet ediyoruz.

ÖNCELİKLİ İLLER

Afyonkarahisar, Ankara, Bilecik, Bolu, Bursa, Bozuyük, Denizli, İnegöl, Kütahya, Konya, Uşak, Sakarya. ** Bu iller dışında talep gelirse uygunluk fizibilitesi yapılacaktır.

 

Etevim İletişim Bilgileri

Marka

Etevim

Yetkili Kişi

Servet Keskin

Sabit Telefon

0222 330 0123

GSM

0532 412 4954

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Gıda

Marka Adı

ETEVİM STEAKHOUSE

Yatırım Tutarı

Min. 800.000 TL - Max. 1.500.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

100.000 TL

Yatırımın Geri Dönüşü

1 - 2 Yıl

Ortalama Kar Marjı

% 60 Brüt Kar

Kuruluş Yılı

1995

Çalışan Sayısı

16

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

3

Mevcut Şube Sayısı

1

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

0

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

% 3

Hedef Bölge

Çevre iller.

Ürün / Hizmet Kapsamı

Restoran

Şube Büyüklüğü

Midi

Destekler

ETEVİM STEAKHOUSE


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2023 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans