Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Hesapcini | Ön Muhasebe Programı

KOBİ’lerin Yeni Dijital Asistanı: “HESAPCİNİ”

HESAPCİNİ

BARKOSOFT Bilişim, 1996 yılında Mersin’de kurulan ve bilgi ile teknolojiyi odak noktası hâline getirerek 2.000’in üzerinde müşterisi ile başarılı projelere imzasını atan bir yazılım firmasıdır. BARKOSOFT Bilişim’in 23 yıldır kurumsal iş yönetim yazılımları üzerinde tecrübesi ve deneyimli personellerinin yoğun çalışması sonucunda ise Hesapcini Yazılım A.Ş. platformu oluşturulmuştur.

Yeni bir firma kurdunuz, gerekli tüm fizibilite çalışmalarını yaptınız ve artık ticari hayata atıldınız. Peki, ay boyunca yapılan harcamalar, gelen ödemeler ya da bu gibi işlemlerin kayıtlarını tutmazsanız ne olur? Hiç düşündünüz mü? İşte tam da bu noktada ön muhasebe devreye girmektedir. Bütün bir ay boyunca firmanızdan kesilen faturalar, firmanız adına kesilen faturalar, siparişler, nakit para giriş çıkışı, varsa çek-senet işlemleri, ürün satışı yapmanız durumunda tutmanız gereken stok kayıtları ve daha bu gibi işlemlerin kayıtlarını ön muhasebe adı altında kaydetmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde firmanız hem resmi olarak hem de işleyiş olarak oldukça ciddi problemler ile karşıya kalabilir.

HESAPCİNİ

Hesapcini, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe süreçlerinde destek olabilmek ve KOBİ’lerin yeni dijital asistanı olabilmek adına kurulan ve sürekli olarak yenilenen bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Peki, Hesapcini “dijital asistan ” olmayı hedeflerken KOBİ’lere hangi hizmetleri sunuyor? Derseniz, şu yanıtları verebiliriz;

  • Henüz yeni kurulmuş firmaların zaten var olan iş yüklerini hafifletebilmek için alışılan ön muhasebe programlarından daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz ve bu sebeple de sürekli olarak yenilenerek klişelerin dışına çıkmaya devam ediyoruz. Programımıza ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve üye olduğunuz tarihten itibaren 30 gün boyunca programımızı hiçbir sınırlandırma olmadan ücretsiz olarak kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz. 30 günün sonunda ise programımızı kullanmak istememeniz durumunda hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan üyeliğiniz durdurulacaktır. Programımızı kullanırken, takıldığınız herhangi bir konuyu anlatabilmek ya da aklına gelen her soruya yanıt verebilmek için hazır olan deneyimli ve dinamik bir canlı destek ekibimiz de bulunuyor.
  • Hesapcini ön muhasebe yazılımı olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz, herhangi bir kurulum maliyeti, donanım ihtiyacı ve herhangi bir eğitim almanıza gerek yoktur. Çok kısa bir süre içerisinde üye olduktan sonra anında ön muhasebe kayıtlarını tutmaya başlayabilirsiniz. Yeni kurulmuş olan firmalar için zaman ve maliyetten tasarruf yapabilmek, diğer firmalara nazaran çok daha önemlidir. Hesapcini, özellikle küçük ölçekli KOBİ’lerin zamandan ve maliyetten tasarruf yaparak işlemlerini sürdürebilmelerine olanak tanıyor.

Siz Neredeyseniz, Hesapcini Orada!

HESAPCİNİ
  • Hesapcini üzerinde yer alan tüm verileriniz, bulut bilişim teknolojisinin sunduğu 256 bit SSL sertifikalı şifreleme güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır. Bulut tabanlı bir ön muhasebe programı olmamız dolayısıyla verilerinize internete bağlanabildiğiniz bilgisayar, cep telefonu ya da tabletten dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Üstelikle IOS ya da Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletinize mobil uygulamamızı indirerek, bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Ön muhasebeyi, çok sayıda alt kümeye sahip olan büyük bir küme olarak düşünebilirsiniz. Eksiksiz bir ön muhasebe kaydının yapılabilmesi için bu alt kümelerin de doğru ve etkin bir şekilde tamamlanması gerekir. Faturalar, banka ve kasa işlemleri, çek senet işlemleri, stok takibi, sipariş ve irsaliye takibi, cari hesap kontrolü, ürün ve hizmetler gibi çok sayıda modüle tek bir ekrandan ulaşabilmek ister miydiniz? Yanıtınız “Evet” ise, sizi de aramızda görmek isteriz. Çünkü Hesapcini’nde tüm bu modülleri başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ticaret hayatında henüz yeni faaliyet göstermeye başlamış olan bir firmaysanız, ön muhasebe işlemlerinde size her yerden ve her zaman destek olan bir program arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Hemen şimdi Hesapcini ön muhasebe programına ücretsiz üye olabilir ve programımızı ilk 30 gün ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalırsanız, sizler için özel olarak hazırladığımız aylık ve yıllık üyelik paketlerinden dilediğinizi satın alarak programımızı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Tedarikçi İle İletişime Geçin...

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

0/500

Geçersiz Giriş
Geçersiz Giriş

Diğer Yazılımlar

PayTR; Güvenli sanal pos ve online ödeme imkanı sunuyor. Kullanımı çok kolay ve çok hızlı. 2 saat içinde POS'unuz hazır. Hemen Başvurun

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Subwoo’da e-ticaret paketleri özellikle yeni girişimciler için ciddi finansal avantaj sağlıyor. Seçtiğiniz paketin ödemesini yıllık değil, aylık olarak yapabiliyorsunuz.

Obifin; Muhasebe ve ERP Entegrasyonu yazılımıdır. Banka hareketleriniz muhasebe ve ERP programları ile anlık olarak entegre. Tek ekrandan yönetim kolaylığı.

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans