Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

JBI Business Solutions

JBI Business Solutions

BİZ KİMİZ?

2010 yılında 15 yıllık bilgi birikimine dayanan güçle kurulduk.

Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizinle aynı masada oturarak, aynı havayı soluyarak geliştirilen JBI ürünüyle sizinle birlikte büyümek ve yaptığımız işte en iyisi olmak için yola çıktık.

Size en uygun yazılımı geliştirmek için uzman kadromuzla Denizli' deki merkezimizde sizler için istediğiniz platformda istediğiniz nitelikte yazılımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neden JBI?

15 Yıllık Tecrübe & Güven

JBI'da yazılım geliştirme süreci müşteriden gelen isteklerle şekillenir. Çünkü biliriz ki bugün bir müşterimizin arzuladığı bir özellik yarın başka bir müşterimizin çok hoşuna gidebilir. Bu nedenle JBI bir yazılım şirketinden öte, sizin yazılım çözüm ortağınızdır. 15 yılı aşkın süredir, gururla...

 

7/24 Anında Destek

"Sorunuz mu var? Kayıt oluşturun biz size dönelim bir kaç gün içinde". Ne yazık ki bu bizim benimseyebileceğimiz bir anlayış değil. Sorunuz varsa arayın, yardımcı olalım. Kayıt oluşturmak yok, menülerde dolaşmak yok...

 

Firmaya Özel Çözümler

Yola çıktığımızda amacımız özelleştirilebilir ve limitin olmadığı bir çözüm ortaya koymaktı. Biliyoruz ki şu an o hedefe ne kadar yakın olsak da, daha önümüzde gitmemiz gereken çok yol var. Bu yolda sizin isteklerinizle şekillenen ve tasarlanan bir yazılımı daha da size özel bir çözüm haline getirerek sunmak en büyük hedeflerimizden bir tanesi.


Tedarikçi İle İletişime Geçin...

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

0/500

Geçersiz Giriş
Geçersiz Giriş

Diğer Yazılımlar

PayTR; Güvenli sanal pos ve online ödeme imkanı sunuyor. Kullanımı çok kolay ve çok hızlı. 2 saat içinde POS'unuz hazır. Hemen Başvurun

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Subwoo’da e-ticaret paketleri özellikle yeni girişimciler için ciddi finansal avantaj sağlıyor. Seçtiğiniz paketin ödemesini yıllık değil, aylık olarak yapabiliyorsunuz.

Obifin; Muhasebe ve ERP Entegrasyonu yazılımıdır. Banka hareketleriniz muhasebe ve ERP programları ile anlık olarak entegre. Tek ekrandan yönetim kolaylığı.

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans