Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Kahvaltı Salonu Nasıl Açılır?

Kahvaltı Salonu Açarken Nelere Dikka Etmelisiniz? Kahvaltı Salonu Nasıl Açılır? Kahvaltı Salonunun Kuruluş Maliyeti, Kahvaltı Salonu İçin Lokasyon Seçimi, Kahvaltı Salonunun Karlılık Hedefleri hakkında bilgiler veriliyor.

Yazılımda Öne Çıkan Markalar

Subbbbbbbbwo

hibyazilim2

 türkiyenin ilk hybrıd otomasyon sistemi 1 1

 

Kahvaltı salonu açmak gibi bir düşünceniz varsa bilmelisiniz ki kahvaltı güne mutlu başlamanın anahtarıdır. Buna sebep olmak, insanların sizin hazırladığınız kahvaltı menüsüyle enerjisini artırmasını sağlamak gurur vericidir. Cemal Süreya’nın şiirinde belirttiği gibi ‘’kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’’ yaklaşımını pek çok insan doğrular. Kahvaltı salonu açmanız için en güzel sebep faydalı olacağınızı bilmektir.

Alanında profesyonelleşmiş kişilerle çalıştığınızda daha saygı değer bir mekân olursunuz. İlgiyi toplamak ve çevre elde etmek, kahvaltı salonunuzun gözde olması için şarttır. Kahvaltı salonu nasıl açılır? Diye düşünmekten yorulduysanız bu metnimizde aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Kahvaltı Salonu Kuruluş Maliyeti

Kahvaltı deyince akla gelen ilk mekanlardan biri olmak istiyorsanız kahvaltı salonunuz için kesenin ağzını açmalısınız. Küçük çağlı bir işletme gibi gözükse de kahvaltı, ciddi enerji isteyen bir öğündür. Evde basit bir kahvaltı hazırlamanın bile dakikalar aldığı düşünülürse, kahvaltı salonunuzu tercih eden müşterilerinizin siparişlerine yetişebilmeniz için arı gibi hızlı çalışanlarınız olmalıdır. Yanınızda sizinle beraber çalışacak ve ekip ruhuna ayak uyduracak kişiler, kira masrafı, mutfak giderleri düşünüldüğünde 150 bin lira kesinlikle harcanır. Kahvaltı salonunuz için mekânı kiralamıyor satın alıyorsanız maliyet kat kat artacaktır. Kahvaltı salonu karlı iş fikirleri arasındadır. İlk etapta harcadığınız para, tutunmayı başarabildiğiniz takdirde kısa sürede size geri dönecektir. Güler yüzü eksik etmemek, müşterilerinizin isteklerini önemsemek ve talebi karşılamak kahvaltı salonu imajınızı yükseltir.

 

Kahvaltı Salonu Açarken Lokasyonun Önemi

Kahvaltı salonu açmak için yer tespiti yapılmalıdır. En güçlü rakiplerinizin hemen yanı başına kahvaltı salonu açmak pek iyi fikir olmayabilir. Öğrencilerin, çalışanların çok olduğu yerlerde kahvaltı salonları hızla işler. Nerede size ihtiyaç varsa oraya yönlenin. İşinizi başlarken riske atmayın. Zor bir sektöre giriş yaptığınızı unutmayın. İnsanlar sabah kahvaltıyı sizin mekanınızda yapmak istediklerinde ulaşımı dert etmemelidir. Tenha bir sokakta hiç kahvaltı salonu yok diye, dükkân kiralamak yanlış bir karardır. Farkınızı ve iddianızı ortaya koymak için rakiplerinize ne çok yakın ne çok uzak olun.

 

Kahvaltı Salonu Açarken Karlılık Beklentisi

Karınızı belirleyecek olan kriter lezzetleriniz ve müşteriye olan tutumunuzdur. İyi bir kahvaltı salonunun başlangıçta ilk ay 70 bin lira kazanması hayal değildir. İşletmenize güveniyorsanız, güzel bir kar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Yeni açılan ve yemek üzerine olan işletmeler müşterilerini hijyene verdikleri önem ile de etkilemektedir. Zaman zaman yaptığınız farklı kahvaltı konseptleriyle mekanınızı renklendirebilirsiniz. Daha önce müşteri ilişkileri kurmuş ekip arkadaşları edinirseniz kar oranınızın arttığını gözlemlemeniz olasıdır.

 
Neden Bu İşe Girilmelidir?

Karlı iş fikirleri araştırıldığında kahvaltı salonu açmak üst sıralarda yer alır. Tüketen bir toplumuz. Bu gerçeğin reddedilemez oluşu ve kahvaltıya verilen değerin artırılması gerektiğinin uzmanlar tarafından sürekli vurgulanması neden bu işe girilmelidir sorusuna muhteşem bir yanıttır. İşletme potansiyelinize güveniyorsanız, bu işi yapmamanız için hiçbir neden yoktur. Mekanınızı güzel tasarlanmalı ve günümüzde en fazla rağbet gören kahvaltı salonlarıyla işletmenizi kıyaslamalısınız. Kahvaltı salonlarına artan ilginin gün geçtikçe artması müşteriden yana şanslı olduğunuzun da göstergesidir. Bu girişime hiç başlamadan son vererek büyük bir kazancın önüne engel koymuş olabilirsiniz. Kahvaltı salonlarının popüler olması bu işi cazip hale getiren bir diğer sebeptir.

 
Sonuç

Kahvaltı salonu açmak hayalinizi ertelemeden hayata geçirerek kazanmaya başlayabilirsiniz. İddialı olmayı seviyorsanız ve iddianızı korumayı görev biliyorsanız kahvaltı salonu için hazırlıklara başlayın. Ekonomik yönden ciddi bir değerlendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız bu işin uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı, başarıyla ortaya çıkarır mis gibi de masa hazırlarız diyorsanız, girişiminiz hayırlı olsun!

Kahvaltı Salonu Nasıl Açılır?


Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Diğer İş Fikirleri

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans