Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Kale Alarm Bayilik

KALE ALARM

KALE ALARM

Türkiye güvenlik sektöründe tam 68 yıldır özellikle kilit ve çelik kapıların tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding, teknolojinin getirdiği yenilikleri, uluslararası başarılara imza attığı tecrübesi ile birleştirerek yeni şirketi, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. ile El​ektronik Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanlarında da pazarın etkin ve güçlü bir oyuncusu olmayı hedeflemektedir.

“Güvenlik ve Ötesi” sloganı ile, bu alanda yerleşmiş “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, hızla büyüyen metropollerde ve tüm yurtta KALE ALARM kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmak için sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Abonelerimize KALE markasının​​ yarattığı güveni, 7 gün 24 saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır.

KALE ALARM ile ev veya iş yerlerine kurulacak olan alarm sistemleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Uzman satış danışmanlarımızın montaj öncesinde yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sisteminin bileşenleri tespit edilip müşteri ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır.​

KALE ALARM' ın, kullanıcılarına sunduğu en önemli hizmetlerin başında ise 7 gün / 24 saat KALE merkezinde, kendine ait çağdaş teknolojiyle donatılmış Alarm İzleme Merkezi gelmektedir. Bu merkez vasıtası ile; hırsızlık, yangın, su baskını, acil durum vb. gibi durumların ilgili birimlere yönlendirilerek sorunlara erken müdahale edilmesi olanağının yanında, kullanıcılarına alarm durumu dışında da hizmetler ile ilgili danışmanlık ve teknik destek sunulmaktadır.

Müşterilerine sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen KALE ALARM Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti  felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır.​​

KALE ALARM Ailesi’ne sizleri de bekleriz...

KALE ALARM İletişim Bilgileri

Marka

KALE ALARM

Yetkili Kişi

Barış Gedikoğlu

Sabit Telefon

KALE ALARM Franchising Teknik Detaylar

Sektör

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Marka Adı

KALE ALARM

KALE GUVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş.

Yatırım Tutarı

-

İsim Hakkı Bedeli

-

Yatırımın Geri Dönüşü

-

Ortalama Kar Marjı

-

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

500

Merkez Ülke

-

Hedeflenen Şube Sayısı

-

Mevcut Şube Sayısı

-

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

-

Reklam Katılım Ücreti

-

Gelirlerden Pay

-

Hedef Bölge

-

Ürün / Hizmet Kapsamı

-

Şube Büyüklüğü

-

Destekler

-


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Benzer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2023 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans