Firma Kuruyorum

MakroCell

Yeni nesil yazılım Çözümleri

MAKROCELL

MakroCell Vizyon

1999 yılında amatör bir ruhla başlayan yazılım hayatımızı; müşterilerimizden gelen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirdik. Bu ihtiyaç ve talepler, farklı sektörlere ilişkin farklı yazılımları geliştirmemize neden oldu.

Aynı amatör ruhu koruyarak; müşterilerimize artı bir değer katan, kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayan, sektörlerindeki yazılım ihtiyaçlarını karşılayan,iş verimini ve rekabet gücünü arttıran yazılımlar geliştirmeye devam etmektir.

Bilişim sektöründe kalıcı bir büyüme sağlayarak farklı hizmet anlayışı ile Adından Söz Ettiren bir yazılım firması olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

 

MakroCell Misyon

Farklı sektörden birçok müşterimizin, ortak iş süreçlerinde kullanabilecekleri Paket Programlarımızla; işlerini daha iyi takip edebilmelerini, zamandan tasarruf sağlamalarını,hata oranını sıfıra indirmelerini,kaynaklarını etkin ve verimli kullanmalarını sağlamaktır. Güvenilirliği, sade tasarımı, çabuk kavranabilirliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken paket programlarımızı yine aynı prensiple yazmaya devam etmektir.

Müşterilerimizin sektörlerindeki paket programların ihtiyaçlarına hitap etmediği veya yetersiz kaldığı durumlarda, Size Özel Yazılımlar geliştirmektir. Müşterilerimizin birebir ihtiyaçlarını, sorunlarını ve isteklerini iyi analiz edip, onlara en doğru ve en etkin yazılımlar üretmek, işlerini kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İnternet altyapısının hızla geliştiği çağımızda, müşterilerimizin bu gelişimin arkasında kalmaması için Web İçerikli Çözümler üretmektir.Web tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek değişen iş dünyası ihtiyaçlarına etkili ve hızlı bir şekilde cevap vermelerini sağlamaktır.

Bilgisayar sistemlerinin periyodik servis ve bakım hizmetlerini yaparak, müşterilerimiz kesintisiz ve maksimum verimlilikle çalışmalarını sağlamaktır.

BARKODSİS Programı

Barkod Sistemi sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı, işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. www.barkodsis.com
Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

BARKODSİS'in öne çıkan bazı özellikleri aşağıdadır.

pdfDaha fazla bilgi için BARKODSİS SUNUM DOSYASINI BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.562.85 KB

 • SATIŞ EKRANLARI
 • PAKET SERVİS
 • YAZARKASA VE POS ENTEGRASYONU (YENİ NESİL)
 • ÜRÜN TANIMA ÖZELLİĞİ
 • ÜRÜN BİRLEŞTİRME - KARMA KOLİ
 • MOBİL UYGULAMA (OPSIYONEL)
 • TEKLİF MODÜLÜ
 • PLASİYER TAKİBİ
 • MÜŞTERİ SADAKATİ, PARA PUAN (OPSİYONEL)
 • ENVANTER VE FATURA YÖNETİMİ
 • SAHADA SOĞUK SATIŞ (OPSİYONEL)
 • GRAMAJLI TERAZİ ÜRÜNLERİ
 • BIZERBA TERAZİLER İLE ONLINE ENTEGRASYON (Opsiyonel)
 • BIZERBA QR-KOD ENTEGRASYON (Opsiyonel)
 • SERİ veya USB BAĞLANTILI TERAZİLER (Opsiyonel)
 • LOGO XML ENTEGRASYONU
 • VERİ YEDEKLEME
 • TOPLU SMS BİLGİLENDİRME
 • BARKOD VE RAF ETİKET BASKI (OPSIYONEL)
 • ETİCARET ENTEGRASYONU
 • KURULUM ve EĞİTİM

NetBakiye Cari hesap Takip Programı

Net Bakiye Cari Hesap Takip Programı, bütün ayrıntılardan kaçınılarak hazırlanmış, bilgisayar bilginiz olsun olmasında herkes tarafından kolayca kurup kullanabileceğiniz bir programıdır.

Kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır ekranları, kolay raporlama seçenekleri ile ihtiyaç duyacağınız her türlü özelliği içinde barındırmaktadır.

Kullanıcı adı ve parola desteği ile güvenliğinizi sağladığı gibi, hangi fişi kimin açtığını yada değiştirdiğini kolayca görebilirsiniz. Yetkilendirme özelliği ile diğer kullanıcıların yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.

Ağ ortamında çalışabilme özelliği sayesinde ister evinizde, ister iş yerinizde istediğiniz kadar bilgisayardan kayıtlarınıza erişerek kullanabilirsiniz.

pdfNetBakiye Cari hesap Takip Programı Tanıtım Dosyası306.35 KB

 

PeraPos Perakende Satış Programı

Perakende Satış Barkod Programı perakende müşterisi olan işletmeler için geliştirilmiş kullanımı kolay bir iş yönetim çözümüdür. Hediyelik Eşya, Bahçe Malzemeleri, Sağlık, Gıda, Market, Büfe, Mücevher, Spor Malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktadır.

Perakende satış yapan işletmelerin satış noktalarında kullanmaları için geliştirilmiş olan PeraPos programı, satış odaklı çalışan işletmelerde bilgisayar tecrübesi olsun, olmasın herkes tarafından kullanılabilen bir uygulamadır.

Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar.

Yetkilendirme özelliği ile farklı kullanıcılar tanımlanarak vardiyalı çalışan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

pdfPeraPos Perakende Satış Programı Tanıtım Dosyası233.94 KB

 

SiberPos Hızlı Satış Programı

SiberPos Hızlı Satış Barkod Programı perakende müşterisi olan işletmeler için hazırlanmış kullanımı kolay bir iş yönetim çözümüdür. Hediyelik Eşya, Bahçe Malzemeleri, Sağlık, Gıda, Market, Büfe, Mücevher, Spor Malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktadır.

Perakende satış yapan işletmelerin satış noktalarında kullanmaları için geliştirilmiş olan SiberPos programı, satış odaklı çalışan işletmelerde bilgisayar tecrübesi olsun, olmasın herkes tarafından kullanılabilen bir uygulamadır.
Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar.
Yetkilendirme özelliği ile farklı kullanıcılar tanımlanarak vardiyalı çalışan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

pdfSiberPos Hızlı Satış Programı Tanıtım Dosyası359.92 KB

 

 

Siberya Teknik Servis Programı

Siberya Teknik Servis Programı arıza takibi yapan firmalar için geliştirilmiştir.

Tek bir ekran kullanılarak aTrızaya gelen cihaza ait bilgiler, müşteri bilgileri, şikayet, teknisyen notu ve tamir tutarını aynı ekranda görmenize ve işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Yazılım isterseniz tek kullanıcılı veya çok kullanıcılı olarak ağ ortamında çalışabilir. Farklı kullanıcılar tanımlayarak kullanıcı bazında takip yapabilirsiniz.

pdfSiberya Teknik Servis Programı Tanıtım Dosyası250.43 KB

 

Vento Ön Muhasebe Programı

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı, basit arayüzü sayesinde stok giriş - çıkış işlemleri, cari tahsilat - tediye işlemleri, irsaliye - fatura işlemleri, çek - senet işlemleri, banka işlemleri gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm vento ön muhasebe programı.

Stoklarınızı kontrol altına alıp, cari borç - alacaklarınızı takip ederek karlılık analizleri yapıp, firmanız ile ilgili kararları zamanında alabilirsiniz. Birden fazla firmanızı vento ön muhasebe programı ile takip edebilirsiniz. 

pdfVento Ön Muhasebe Programı Tanıtım Dosyası206.02 KB

 


Tedarikçi İle İletişime Geçin...

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

0/500

Geçersiz Giriş
Geçersiz Giriş

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2022 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans