Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Nortek Enerji Bayilik

Nortek Enerji

Nortek Enerji

2017 yılının Eylül ayında her birisi kendi alanında uzman olan 3 kişilik bir kadro ile kurulduk. Enerji Verimliliğinin daha çok önem kazandığı bu günlerde, özellikle Sivas’ta eksikliğini gördüğümüz Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının tüm şartlarını sağlayarak sektöre farklı bir bakış açısı sunan bir oluşum meydana getirdik. Standart, basma kalıp uygulamaların dışına çıkmak istediğimizden Merkezi Sistem Isı Gider Paylaşım Programını yaptık ve uygulamaya soktuk.

Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı yanında bu sistem ile alakalı olan kalorimetre ve M-Bus Cihazlarının satışlarını da yapıyoruz. Kendi imalatımız olan Nortek GSM M-Bus cihazı ile binanızın ısı gider paylaşımını, personel olmadan, tamamen dijital ortamda yapıyor, Uzaktan Sayaç Okuma Sistemimiz sayesinde yapılan paylaşımlarınızı sizlere ister SMS ile, isterseniz de e-mail ile bildiriyoruz.

Binanızın sistemlerimiz ile donatılıp sizi de rahata kavuşturmak için, bina altyapınızın keşif hizmetini de ücretsiz olarak yapıyoruz. Böylelikle binanız için en uygun ve verimli olan ekipman seçimini, uzman kadro olarak size öneriyoruz.
Binanız için belirlenen tüm bu ekipmanları binanıza entegre edilip ayarlanması için gerekli kablolama hizmetini de veriyoruz. Bu sayede, sizi ayrıca elektrikçi elektrikçi gezdirmeden, tek kalemde işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Isı Gider Paylaşımlarınızın detaylarını incelemeniz için, sizleri A4 faturalarla uğraştırmıyoruz. Kolay arayüzü, detaylı görsel grafikleri ile günün her saatinde Nortek Enerji Isı Gider Paylaşım Programına giriş yaparak, ay içi harcamalarınızın detaylarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerden şeffaf olarak ulaşabilmenizi sağlıyoruz.
Hatta Uzaktan Sayaç Okuma Sistemi sayesinde muhtemel bir arıza veya sorun durumunda sizden bir şikayet gelmesini beklemiyoruz. Çünkü sistemlerimizden arıza bildirimi geldiğinden dolayı, sorunu gidermek için hemen harekete geçip sorununuzu çözüyoruz.

Nortek Enerji olarak, enerji konusunun tüm alanlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konya organize sanayi bölgesinde bulunan bir Güneş Enerji Paneli ve Rüzgar Türbini üreticisi firma ile yaptığımız anlaşma ile kendi elektriğinizi üretmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bayimiz olmak isteyen sizlerden istediğimiz şey, yasal sürecin devamı için kendinize ait en azından şahıs şirketinizin olmasıdır. Yerinizi ayarladıktan sonra uzman ekibimiz yerinizde gelip kurulum ve eğitiminizi vermeye başlayacaktır. Bu işe giriş için sahip olmanız gerekenler bilgisayar, yazıcı, internet ve en önemlisi de girişimci ve sürekli ilerlemek isteyen bir ruh!.

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Hizmet Fatura Ödeme Merkezi

Marka Adı

Nortek Enerji

Yatırım Tutarı

10.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

2.500 TL

Yatırımın Geri Dönüşü

1 - 12 Ay

Ortalama Kar Marjı

% 80

Kuruluş Yılı

2016

Çalışan Sayısı

5

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

25

Mevcut Şube Sayısı

0

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

0

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

% 25

Hedef Bölge

Türkiye

Ürün / Hizmet Kapsamı

Merkezi Sistem Isı Gider Paylaşımı ve Faturalandırma - Teknik Servis

Şube Büyüklüğü

Minimum 50 m2

Destekler

Eğitim, Reklam, Ödeme, Ürün


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Hizmet Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans