Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Porsiyon Döner Bayilik

Girişimcilik ekosisteminde iş fikirleri arasında en çok talep gören sektörlerden biri gıda bayiliği veren firmalardır. Porsiyon Döner; Döner bayiliği almak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar arasındadır.

Gelin döner bayiliği veren Porsiyon Döner’in bayilik şartlarını birlikte inceleyelim.

Porsiyon Döner

Porsiyon Döner Franchising

Biz Kimiz

Porsiyon Döner, Ankara merkezli, 25 yıldan fazla bilgi ve tecrübenin bir araya gelip en ince detaya kadar özenle kurulmuş bir Hızlı Türk Restoran Markasıdır. Porsiyon Döner için öncelik müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde lezzetlerimizi tüketmeleridir. Bu sebeple et ürünlerimizde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir katkı maddesi yoktur. Dönerlerimiz natürel terbiye ve yılların deneyimi ile soslanarak sadece bize özel lezzetleri içerir. Et Dönerimiz 100 yaprak et döner ve kuzu kuyruk yağından oluşur, kesinlikle kıyma yoktur. Tavuk Dönerimiz derisiz göğüs etinden bize özel soslarla harmanlanarak yapılır. Köfte, Lahmacun ve Pide çeşitlerimiz yine yüksek kaliteli etlerden imal edilir. Tüm kalite ve helal sertifikalara sahip olan Porsiyon Döner, müşterilerinden yüksek oranda memnuniyet ile geri dönüşüm alarak ilk günden itibaren yatırımcısına karlı bir iş modeli sunar.

 

Değerlerimiz

 

Kıymet Biliriz.

Köklerimizin, geleneklerimizin, bizi biz yapan ortak değerlerimizin, paydaşlarımızın, ülkemizin, insanlarımızın, birbirimizin, verilen her emeğin kıymetini biliriz. Biz her zaman değer verir, can kulağıyla dinleriz. Ülkemize ve insanımıza yatırımdan vazgeçmeyiz. Biz asla vefasızlık yapmayız; başarıları takdir etmeyi unutmayız.

 

Yenilik Katarız.

Öncü ve girişimci ruhumuzla merakımızı hiç yitirmeden, öğrenmeyi ve yaratıcılığı besleyerek, değişimi yakalayarak, fikirleri çoğaltarak ve zamanında davranarak her yere yenilik katarız. Biz asla öngörülebilir riskler almaktan korkmayız; yeni fikirlere kulağımızı tıkamayız. Fırsatları kaçırmayız ve hatalarımızı tekrarlamayız.

 

Sorumlu ve Şeffaf Davranırız.

Etik kurallara, dürüstlük ilkelerine ve yasalara saygı gösteririz. Kaynakları verimli ve etkin kullanarak sürdürülebilir yaşamı ve gelecek kuşakları gözetiriz. Biz her zaman, toplumumuza, insanımıza ve paydaşlarımıza karşı sorumlu ve şeffaf davranırız.

 

Tutkuyla Sahipleniriz.

Gelecek hayalimiz, hedefe ulaşma azmimiz, liderlerimiz, bizi biz yapan cesaretimiz ve tükenmeyen enerjimizle işimizi tutkuyla sahipleniriz. Biz her zaman verimli ve odaklı çalışırız; hedefe ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. İşimize duyduğumuz heyecanı çevremize de yayarız. Biz asla hemen pes etmeyiz; engellerden yılmayız; kararsız ve tutarsız hareket etmeyiz.

 

Birlikte Başarırız.

Bilgi ve deneyimi paylaşarak, çözümcü yaklaşarak, kendimize ve birbirimize güvenerek, takdir edip kutlayarak, farklılıklarımızla bir olarak birlikte başarırız. Biz asla suçlayıcı ve olumsuz yaklaşmayız; işbirliğinden kaçmayız; bireysel başarıyı takım başarısının üzerinde tutmayız.

 

Neden Porsiyon Döner?

  • Hakkıyla Döner Yemek İçin Et ve Tavuk Dönerlerimizi usulüne ve geleneklerimize uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Her noktada aynı kalite standardını sağlamak için tüm restoranlarımızı titizlikle denetliyoruz. Helal sertifikalı üreticilerden kontrol edilerek alınan etlerimizi kendi tesislerimizde döner haline getiriyor, restoranlarımızda ustalarımızla siparişe özel olarak hazırlıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden hızlı servis sunuyoruz. Misafir memnuniyetimizi ise her ay düzenli olarak takip ediyoruz. Tüm bunların sonucunda yaptığımız her işi hakkını vererek yapıyoruz.
  • Yüksek Kalite Sistemi İçin Tedarikçilerimizden ürünlerimiz Et İşleme Tesisimize (karkas) olarak gelmektedir. Veteriner Hekim ve Gıda Mühendisinden oluşan ekibimiz tarafından kontrol edilerek ve denetlenerek alınır. Karkaslar ve diğer hammaddelerimiz şartnamelerine uygun şekilde kalite denetimlerine tabi tutularak ve mal kabul prosedürü uygulanarak alınmaktadır. Her teslim alınan etten numuneler alınarak mikrobiyolojik ve fiziksel testler yapılmaktadır.
  • Geleneksel Lezzetler İçin Porsiyon Döner'in benzersiz lezzetleri, özenle seçilen malzemelerden gelmektedir. Klasik üretim yöntemlerinden ödün vermeden yüksek kalite standartlarında üretim yapan tedarikçilerle çalışan Porsiyon Döner, müşterilerine her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunmaktadır. Porsiyon Döner tüm restoranlarında müşterilerini Anadolu'nun binlerce yıllık lezzet geleneğini yaşamaya davet etmektedir. Kalite Anlayışımız Restoran sektöründe için kalite demek, lezzet ve hijyen gibi olguları da kapsayan uzun ve geniş bir süreç. Ve işin sırrı bu kaliteyi, artan nüfusla ve azalan zamanla birlikte hayatımıza dahil olan “Fast Food - Hızlı Yemek ” serüveni boyunca korumak. Buradan hareketle Porsiyon Döner olarak amacımız, miktarı ve hazırlanma süresi ne olursa olsun kalitesinden asla şüphe etmeyeceğiniz ürünler sunmak. Bu amacı gerçekleştirirken;
  • Tüm beklentilerinizi karşılayan ve müşteri memnuniyetini odak noktası kılan,
  • Gıda güvenliği ve hijyen için mevzuat ve standartlara uygun üretim yapan,
  • İş sağlığı ve güvenliğini göz ardı etmeyen,
  • Doğaya en az zararı veren yöntemleri tercih eden, bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

 

Gelin bu fırsatı birlikte değerlendirelim

Türkiye’de günde 900 bin kilogram (900 Ton) döner tüketiliyor. Porsiyon Döner olarak sizlere bu büyük pazarda yer alabilmeniz için yüksek kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Bu fırsatı ayrıcalıklı yapan özelliklerimizi gelin birlikte değerlendirelim;

 

Et Ürünlerimizin Tamamını Kendi İmalatımızdır.

Porsiyon Döner için öncelik müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde lezzetlerimizi tüketmeleridir. Bu sebeple et ürünlerimizde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir katkı maddesi yoktur. Dönerlerimiz natürel terbiye ve yılların deneyimi ile soslanarak sadece bize özel lezzetleri içerir. Et Dönerimiz %100 yaprak et döner ve kuzu kuyruk yağından oluşur, kesinlikle kıyma yoktur. Tavuk Dönerimiz derisiz göğüs etinden bize özel soslarla harmanlanarak yapılır. Köfte, Lahmacun ve Pide çeşitlerimiz yine yüksek kaliteli etlerden imal edilir. Tüm kalite ve helal sertifikalara sahip olan Porsiyon Döner, müşterilerinden yüksek oranda memnuniyet ile geri dönüşüm alarak ilk günden itibaren yatırımcısına karlı bir iş modeli sunar.

 

Ürün Sunumunda Tazelik İlk Plandadır.

Lezzetlerimizi müşterilerimize sunarken, tazelik ve sıcaklık çok önemlidir. Bu sebeple gobit ekmeğimizi, lavaşımızı ve tırnaklı pidemizi taş tabanlı fırınımızda her restoranda kendimiz üretiriz. Lezzetimizi kat kat artıran bu özelliğimiz, müşterilerimizde önemli ölçüde tercih sebebi olmakta ve yine memnuniyeti artırmaktadır.

 

Yeni Tarzda Franchise Modeli Uyguluyoruz

Porsiyon Döner, yeni tarzda Franchise Modeli uygulayarak, yatırımcıların daha az maliyet ile daha karlı işyerlerine sahip olmasına olanak sağlar. Düşük Franchise Giriş Bedeli, projeyi kendi uygulama izini ve aylık bayi ödemesinin olmadığı bu yeni model ile yatırımcıların daha az yatırım ile kendi işine sahip olma imkânı sağlamaktadır. Porsiyon Döner franchise noktalarında sabit giderleri azaltmak adına self servis ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Porsiyon Döner markasının en büyük özelliklerinden birisi de yatırımcı ve tüketicinin ekonomik koşullardan olumsuz etkilenmesini en aza indirgemektir.

 

Taze Ürün Sevkiyatı Sağlıyoruz

Porsiyon Döner'de kullandığımız etlerimiz sinirlerinden ayrılmış, soslanmış ve dönerlik hale getirilmiş biçimde soğuk zincir ile franchise noktalarına dondurulmadan sevk edilmektedir. Porsiyon Döner franchise noktalarında satışı yapılan ekmeklerimiz özel olarak hazırlanmaktadır ve markamıza özeldir. Ürünlerimiz tüm denetimlere açıktır.

 

Lokasyon Analizi Yapıyoruz

Franchise adayının teklif ettiği iş yerleri, uzman kadromuzca değerlendirilir. Onay verilmesine müteakip, proje aşamasına geçilir. Bahsi geçen lokasyon onay alamamışsa, saha ekibimiz uygun işyerleri bulup teklife sunarlar. Mimari ekibimizin hazırladığı konsept ile yatırımcıya inşaat ve kurulum aşamasında destek verilmektedir. Merkez olarak, Porsiyon Döner markasına yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza reklam v.b konularda yönlendirici olarak yol göstermekteyiz. Uzman saha ekibimiz işletme reçetesi ile yatırımcıya her zaman destek vermektedir.

 

Yoğun Eğitim Programı Uyguluyoruz

Seçimi belirlenmiş ve ön protokolü imzalanmış işletmeci adayı, Porsiyon Döner Ekibi tarafından verilecek olan açılış öncesi eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Faaliyet dönemi içerisinde verilecek eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

 

Tüm Konularda Destek Veriyoruz

Belirlenen lokasyonlarda kriterlerimize uygun işyerinin tespiti ve onayı sonrasında işyerinin kiralama/satın alma sürecine geçilir. Franchise Departmanının desteği ile gerekli ruhsat, tapu, iskân, muvafakat vb. kontrolleri yapıldıktan sonra kiralama/satın alma süreci tamamlanır. İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılıştan itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Marka Adı

Porsiyon Döner

Yetkili Kişi

Porsiyon Döner Franchise Yetkilisi

GSM

0552 394 46 14

Telefon

0312 394 46 84

Porsiyon Döner Bayilik Şartları

Sektör

Fast Food - Döner - Türk Mutfağı

Marka Adı

Porsiyon Döner

Yatırım Tutarı

200.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

50.000 TL

Yatırımın Geri Dönüşü

18-24 Ay

Ortalama Kar Marjı

% 40

Kuruluş Yılı

2019

Çalışan Sayısı

30

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

7

Mevcut Şube Sayısı

3

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

3

Reklam Katılım Ücreti

%1

Gelirlerden Pay

Yok

Hedef Bölge

Ankara ve Çevre İller - ilçeler

Ürün / Hizmet Kapsamı

Et Döner - Tavuk Döner - Izgara Köfte - Lahmacun - Pide Çeşitleri

Şube Büyüklüğü

100 - 200 m2

Destekler

Lokasyon Seçimi, Bölge Koruma, Eğitim, Anahtar Teslim Şube, Tedarik Zinciri, Denetleme


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2023 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans