Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Premar Gayrimenkul Bayilik

Premar

Premar Gayrimenkul

%100 TÜRK SERMAYESİ VE GLOBAL İŞ ORTAKLARI İLE PREMAR;
İncesu Şirketler Grubu, İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip bir gruptur. Uluslararası gayrimenkul geliştirme, inşaat uygulama ve pazarlama konusundaki bilgi, birikim ve uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler ve iş ortaklıkları sunmaktadır.

Bu tecrübeler ışığında PREMAR Gayrimenkul yerli sermaye ile yola çıkan, dünya geneline yayılmış global bir marka olma hedefiyle kurulmuş ve bunun öncül adımlarını atmıştır.

Ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “TOPRAĞINI ÇOK İYİ TANIYAN” yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yer alan PREMAR Gayrimenkul paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.

Premar Gayrimenkul Özel Röportaj

Serdar Aykaz
Marka Direktörü

Gayrimenkul sizin için ne ifade ediyor, PREMAR’ ın hikayesi nasıl başladı?

Gayrimenkul, insanların en temel ihtiyacı olan Barınma ihtiyacını ifade etmektedir. Hayat devam ettiği sürece her bireyin barınma, bir çatı altında olma gereksinimi bulunmaktadır.
PREMAR’ ın hikayesine gelince İncesu Şirketler Grubu, İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip bir gruptur. Uluslararası gayrimenkul geliştirme, inşaat uygulama ve pazarlama konusundaki bilgi, birikim ve uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler ve iş ortaklıkları sunmaktadır.
Bu tecrübeler ışığında PREMAR Gayrimenkul yerli sermaye ile yola çıkan, dünya geneline yayılmış global bir marka olma hedefiyle kurulmuş ve bunun öncül adımlarını atmıştır.
Ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan” yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yer alan PREMAR Gayrimenkul paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.
9 ülkede, 39 şehirde, 74 ofisimiz ve 194 temsilcimizle hizmet vermekteyiz. Ağırlıklı olarak ofislerimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla ve Kıbrıs bölgelerinde yer almaktadır.

 

Türkiye’de emlak pazarındaki rekabetle birlikte pazar da hızla büyüyor. Sizce gayrimenkul sektörünün Türkiye’de geldiği nokta nedir ve varacağı yerde sizin hedefleriniz nelerdir?

Gayrimenkul sektörü, demografik dinamikler, ekonomideki değişim ve faiz oranlarındaki artış gibi gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet avantajını sürdürebilmek için, adayların riskleri doğru hesaplamaları ve doğru fırsatları yakalamaları gereklidir.
5 Haziran 2018 itibariyle hayatımıza giren Taşınmazın Yönetmeliğinin hayatımıza girmesi ile sektörde çok büyük değişikliklere yol açacaktır. Kurumsallaşmanın gücü, sosyal medyanın etkisi ve diğer değişen koşullar ile birlikte sektörün ciddi bir evrim geçireceği inancındayız.
Hedefimiz mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyelini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak, etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmak, iş süreçlerini geliştirmek ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında destek sunmaktır.

 

Franchise ile büyüme kararını ne zaman aldınız? Bu konudaki hedefleriniz ve büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmek için aldığınız aksiyonlar nelerdir?

Yaklaşık 1,5 yıl önce ülkemizde gayrimenkul sektörüne ilk akla gelen firma olmak üzere Franchise ile büyüme kararı aldık. Mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyelini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak, etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmak, iş süreçlerini geliştirmek ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında destek sunmaktır.

 

Sizin bir Franchise adayında aradığınız özellikler nelerdir? Herhangi bir belgeye sahip olmaları gerekiyor mu? Markanızın temsilcisi olacak her bir Franchise’ın kurum kimliğine bağlılığını hangi yöntemlerle tesis etmeyi düşünüyorsunuz.

Hizmet kalitesi üst düzey her ilde en az bir tane PREMAR Ofisi olmasını arzu ediyoruz. Kriterlerimizde, ilk olarak ofisin “Taşınmazın Yönetmeliği” kriterlerine uyması gerekmektedir. Sonrasında lokasyon, adayın potansiyeli, bölge ihtiyacına göre değerlendirilmektedir.

 

Perakendenin büyüme hızı oldukça yüksek bu sektörde yatırımcı sizi neden tercih etmeli? Sektördeki diğer firmalardan sizi ayıran özellikler nelerdir?

2019 yılında PREMAR gayrimenkul sektöründe kaliteli, güvenilir ve doğru hizmet veren ofislerimize teknoloji, hukuk, eğitim ve diğer önemli alanlarda da destek veren yapımızı daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik çerçevesinde sektörün dinamiklerinin değişeceği ve bu değişim ile birlikte mahallesine ve ilçesine çok daha fazla hakim, bölgesinin uzmanı ve donanımlı ofislerin daha ön plana çıkacağı düşüncesindeyiz. Bu noktada kazanç yatırım oranına baktığımızda yapılan yatırımın karşılığında kazanç potansiyeli bu kadar yüksek başka sektör olmadığı düşüncesindeyiz. PREMAR olarak mevcut ofislerimizi bu seviyeye taşıyarak ve yeni ofisler yaratarak sektörün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz. Yurt dışında temsilciliklerimizin olmasının yanı sıra Türkiye’ de yabancıya yönelik departmanı olan ilk ve tek yerli franchise firmasıyız. Ofislerimizin portföylerini yabancı yatırımcılarla buluşturuyoruz. Planımız bu organizasyonu tüm Türkiye’ ye yaymak.

 

Yatırımcı buldunuz, sözleşmeler imzalandı, açılış yapıldı. Sonraki süreçte PREMAR sürecin neresinde olacak?

Her zaman ofislerinin eğitim konusunda yanında olan, onlara sahada destek veren, ihtiyaçlarını analiz edip çözüm üreten bir firma olmaya devam edeceğiz.

 

Franchise sürecinde yatırımcı için finansman süreci nasıl işliyor? Devlet, banka ve çeşitli desteklerden faydalanmaları için kurumlarla anlaşmanız var mı?

Yatırımcı için şu anda devlet, banka ve çeşitli destekler için kurumlarla anlaşmamız bulunmamakla birlikte franchise sistemleri içerisinde yatırım tutarı en düşük franchise sistemine sahibiz.

 

Son olarak; bana öyle bir şey söyleyin ki yarın franchise sözleşmesi imzalayalım?

Premar’ ın; eğitim, yabancıya satış, hukuk, sosyal medya, reklam, danışmanlık ve portföy desteği konularında verdiği desteğin karşılığında yatırım maliyeti olarak en uygun franchise sistemidir.

 

Premar Gayrimenkul İletişim Bilgileri

Marka

Premar Gayrimenkul

Yetkili Kişi

İzzet İlker Gürışık

Sabit Telefon

0 312 468 52 62 

GSM

0506 234 00 06

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

Gayrimenkul / Emlak

Marka Adı

Premar Gayrimenkul

Yatırım Tutarı

30.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

15.000 TL

Yatırımın Geri Dönüşü

Performansa Bağlı

Ortalama Kar Marjı

% 4

Kuruluş Yılı

2017

Çalışan Sayısı

10

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

100

Mevcut Şube Sayısı

60

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

20

Reklam Katılım Ücreti

1.000 TL

Gelirlerden Pay

% 5

Hedef Bölge

Türkiye Geneli

Ürün / Hizmet Kapsamı

Gayrimenkul Danışmanlığı

Şube Büyüklüğü

35 m2 ve üzeri

Destekler

Reklam, Hukuk, Eğitim, Organizasyon, Sosyal Medya, Ödüllendirme


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gayrimenkul - Emlak İçin Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans