Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Şahane Döner Bayilik

Girişimcilik ekosisteminde iş fikirleri arasında en çok talep gören sektörlerden biri gıda bayiliği veren firmalardır. Şahane Döner; Döner bayiliği almak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar arasındadır.

Gelin döner bayiliği veren Şahane Döner’in bayilik şartlarını birlikte inceleyelim.

Şahane Döner

Şahane Döner Hakkında

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Gürsoy Grup olarak, Şahane markası için titizlikle çalıştık, bilimsel yöntemlerle pazarlama karması üzerinde durduk ve sektörde faaliyet gösteren diğer döner zincirlerinden nasıl farklılaşacağımıza karar verdik. Onların neleri iyi yaptığına baktık, güçlü yanlarını gözlemledik ve elbette kendi «farklılaşma stratejimizi» Gürsoy’un değerleriyle birlikte şekillendi.

Evet, neden bizi tercih etmelisiniz, şimdi bunları sıralayalım.

 

Lezzetimizin Sırrı Geleneğimizde Saklı

Çünkü biz geleneksel lezzetin izinden gidiyoruz. Misyon bildirgemizde yazdığımız gibi “Hakiki Döneri Demokratikleştiriyoruz!” Şahane olarak biz, herkesin kaliteli ve lezzetli döneri ucuza almasını istiyor, kaliteli olanının ille de pahalı olması gerektiği yargısına katılmıyoruz. Demokratikleştiriyoruz diyoruz, çünkü sağlıklı gıdanın tüketiminde herkesin eşit olmasını arzu ediyoruz. Bunu özellikle vurguluyoruz çünkü sırf tüketiciye ucuza servis etmek için üretilen dönere benzeyen ürünlerin peşinde değiliz. Görüntüsüyle, lezzetiyle, yapım ve takım usulüyle ve elbette en önemlisi ürün reçetesiyle yüksek kalitenin izindeyiz. Dönerlerimizim karışımında dana etinden başka, lezzet katması için kuzu eti ve kuyruk yağı kullanıyoruz. Maliyeti düşürmek için kullanılan iç yağı, böbrek yağı, kuzu gömlek yağını ürünlerimize asla katmıyoruz. Başkaca herhangi bir katkı maddesinin olmadığı dönerlerimizin yağ oranı da Türk Gıda Kodeksi'nin belirlediği sınırlar içinde. 

 

En Önemli Hassasiyetimiz: Sağlık

Gürsoy Grup olarak et sektöründe 28 yıllık birikimimiz var. Yılların tecrübesiyle ve üretici firma olmanın bilinci ve hassasiyetiyle HACCP, İSO, Helal Gıda ve Türk Gıda Kodeksi’nin standartlarını toplam kalite yönetimi mantığıyla uyguluyor, tüm süreçlerimizde bilimsel metotlarla hareket ediyoruz. Tedarik ve sevk süreçlerimizin tamamında soğuk zinciri başarıyla uyguluyor, “sürekli iyileştirme” anlayışıyla çalışıyoruz. Biliyoruz, çözülememiş sorun yoktur, ilgilenilmemiş sorun vardır.

Şahane olarak bizler dönerimizi sadece ama sadece Türk Gıda Kodeksi’ne uyan işletmelerimizde takıyoruz. Bu konuda yönetmelik çok açık. (Türk Gıda Kodeksi’ni ulaşmak için lütfen tıklayınız.) Sağlık ve hijyenin işimizin olmazsa olması olduğunu biliyor, her işin başı sağlık diyoruz.

 

Üstün Müşteri Hizmetleri İddiasıyla Yola Çıktık!

Sektörümüzde gördüğümüz en büyük eksikliklerden biri müşteri hizmetleri. Zincir restoranların self servis uygulamaları içinde olmaları, personel maliyetini müşteriye yansıtmamaları için şart ama bu “0” müşteri hizmetleri demek de değil. Biz, ne güler yüzün, ne nezaketin ne de hızlı ve temiz servisin bir bedeli olduğuna inanıyoruz. Bu daha çok bir tutum, anlayış ve sistem meselesi. Elbette bu anlayışı kurum kültürünün parçası kılmak için doğru kadroları oluşturmanız, o kadroları doğru prensiplerle yönlendirmeniz ve eğitimi eksik etmemeniz gerek. Biz de bu iddiayla yola çıktık.

Yetersiz hizmeti ne yazık ki sıklıkla gözlemliyor ya da onunla muhatap oluyoruz, bu bir müşteri olarak da bizleri mutsuz ediyor. Şahane olarak bizler esnafça ilgiyi profesyonel bir tutumla buluşturma arzusundayız. Müşterilerimizin sadece iyi döner için değil, iyi insanlardan güzel hizmet almak için de gönül rahatlığıyla restoranlarımıza gelmesini ve yine huzur içinde oradan ayrılmalarını istiyoruz. Şu eski deyişi kendimize sürekli hatırlatıyoruz: “Gülmeyi bilmeyen dükkân açmasın!”

 

Hedefimiz: Rekabetçi Fiyat, Büyük Marj

Gerek nihai müşterilerimizin gerekse bayilerimizin mutluluğu için en önemli meselelerden birinin «fiyat-kalite» dengesini tutturmamız olduğunu biliyoruz. Ve biz bugün üretici firma olmanın gücüyle en lezzetli ve hakiki döneri bayilerimize sektördeki en ucuz fiyattan veriyoruz: bu tutumumuz, gelecekteki tavrımızın da garantisi: Her zaman en düşük fiyatı yakalayamasak da bayilerimize verdiğimiz döner fiyatlarında her daim rekabetçi olacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca menüleri de en düşük fiyattan belirlemiyor ama hayli ekonomik bir fiyattan satışa sunuyoruz. Bu sayede alış ve satışlarınız arasında zincir restoranların hepsinin bıraktığı brüt satış marjlarından daha büyük bir marj kalıyor.

Evet, işte bu sayede brüt satışlardaki kâr marjınız yükseliyor ve ortak başarımızın sürdürülebilir olmasına büyük bir adım atıyoruz. Bizimle çalışırsanız hem sürümden kazanıyorsunuz hem de piyasadaki kâr marjlarının üstünde bir kâr marjı elde ediyorsunuz. Biz, Şahane markasının geleceğini bayilerimizin mutluluğunda görüyor, onların gönüllerini de ceplerini hoş tutmayı istiyoruz.

Nihai müşterimize gelince de onlara şunu söylüyoruz, fiyatlarımızı hakiki dönerlerin fiyatlarıyla kıyaslayın, ne kadar çok tasarruf ettiğinizi göreceksiniz.

 

Etkili Bir İnsan Kaynakları Politikamız Var

İnsan kaynaklarını politikası kurum kültürünün en temel belirleyicilerinden biridir. Yüksek müşteri hizmetleri standartlarıyla hareket eden markamızın kadrolarını oluşturmak için profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreci uyguluyor, ayrıca bünyemize kattığımız personellerimizi mesleki eğitimlerden geçiyoruz. Bu eğitimlerin omurgasını mesleki eğitimler, hijyen eğitimleri ve müşteri hizmetleri eğitimleri oluşturuyor. Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen insan kaynakları sayfamızı tıklayınız.

 

Güçlü Marka Sadık Müşteriler Demektir

Büyük bir marka olmak istiyorsanız, güçlü bir konumlandırmaya ihtiyacınız vardır çünkü müşterinizden yüksek sadakat bekliyorsanız, her şeyden önce siz markanıza sadık olmalısınız!

Elbette her yeni markanın ilk hedefi potansiyel müşterisinin dikkatini çekecek bir strateji oluşturmaktır. Müşterinin ilgisini üzerinize çekmek isteyen bütün markalar bunun yolunun bütünlüklü ve eş güdümlü bir marka yönetiminden geçtiğini bilir.

Biz de bunun için restoran atmosferinin dizaynından sosyal medya hesaplarının işletilmesine, kurumsal dokümanlardan vereceğimiz reklamlara kadar hepsini ayrılmaz bir bütün olarak görüyor, marka konumlandırma çalışmalarımızda profesyonellerle çalışıyoruz.

Şahane Döner Bilgileri

Marka

Şahane Döner

Yetkili Kişi

Yasin Özdemir

Sabit Telefon

0850 440 00 22

GSM

0533 309 95 64

Şahane Döner Bayilik Şartları

Sektör

Fast Food / Döner

Marka Adı

Şahane Döner

Yatırım Tutarı

250.000 TL - 350.000 TL

İsim Hakkı Bedeli

50.000 TL

Yatırımın Geri Dönüşü

24 - 32 ay

Ortalama Kar Marjı

%60 (brüt)

Kuruluş Yılı

2018

Çalışan Sayısı

10

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

30

Mevcut Şube Sayısı

1

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

1

Reklam Katılım Ücreti

0

Gelirlerden Pay

0

Hedef Bölge

Tüm Türkiye

Ürün / Hizmet Kapsamı

Et döner, tavuk döner, köfte

Şube Büyüklüğü

70 m2

Destekler

Personel Desteği , Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Gıda Kategorisinde Diğer Bayilik Fırsatları

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans