Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Türkiye'nin Öne Çıkan Sanal Ofislerine Hızlıca Ulaşın

Sanal Ofis Nedir? Sanal Ofis Fiyatları | Paylaşımlı Ofis Nedir? Paylaşımlı Ofis Fiyatları | Hazır Ofis Nedir? Hazır Ofis Fiyatları

Sanal Ofisler

Remofis   ZEYLANOFİSREKLAM

 

Sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis (Coworking) hizmeti veren firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. Hem yeni kurulacak şirketler için hem de mevcut şirketlerin maliyetlerini azaltması için ciddi imkanlar sağlıyorlar.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis şirketinizin resmi kurumlar karşısındaki resmi adresidir. Çalışmak ve işinizin devamlılığını sağlamak için fiziken bir ofise ihtiyacınız yoksa sanal ofis tam size göre. Hem maliyeti düşük, hem de resmi kurumlar ve çalıştığınız firmalar karşısında prestijli bir adres imkanı sağlıyor. Sanal ofis fiyatları bu hizmetin veren firmaların sağladığı hizmet içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Bazı sanal ofis hizmeti veren firmalar sadece yasal adres ve kargo takibi hizmeti verirken bazı sanal ofis hizmeti veren firmalar ise bu hizmetlerin yanına sekreterlik, ücretsiz veya ücretli toplantı imkanı sunmaktadır. Sanal ofis fiyatları bu doğrultuda 2022 yılı için 100 TL – 500 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 

Paylaşımlı Ofis (Coworking) Nedir?

Paylaşımlı ofis, aynı sanal ofisteki gibi şirketinize yasal adres ve kargo takibi imkanı sağlar. Sanal ofisten farkı, hizmet aldığınız ofis firmasına istediğiniz zaman gidip çalışabilmenizdir. Paylaşımlı ofis, her ofis hizmeti veren firmalar için farklı uygulamalar görebiliriz. Bazı paylaşımlı ofisler, bu alan paylaşımlı ofis alanımız üyelerimiz geldiklerinde hangi masayı kullanmak isterlerse kullanabilirler derken, bazı paylaşımlı ofis konseptleri burası paylaşımlı ofis alanımız ve her masanın bir sahibi var deyip buna sabit masa adı altında isimlendirebiliyorlar. Genellikle paylaşımlı ofis alanlarında sabit masa uygulaması tercih ediliyor. Çünkü size ait olan bir masada eşyalarınızı bırakabilir ve kendinize göre organize edebilirsiniz. Ancak herkesin kullanımına açık konsepti paylaşımlı ofisler de masanızı mutlaka bulduğunuz gibi temiz ve size ait evrakları, belgeleri kaldırarak bırakmalısınız. Paylaşımlı ofis alanlarını kullanan şirketler müsaitlik durumuna göre toplantı alanlarını genelde mevcut ücretin içerisinde ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Paylaşımlı ofis fiyatları 2022 yılı için 650 TL – 1.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis hizmetlerini içererek size ait bir oda imkanı sunar. Hazır ofis odaları tek kişilik olabileceği gibi, ekibinizle birlikte çok rahat kullanıma sahip hazır ofislere de ulaşabilirsiniz. Hazırofis alanları 10m2 ile 30m2 arasında değişkenlik göstermektedir. Hazır ofis fiyatları kurumun sağlayacağı şartlara göre ve odanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Hazırofis fiyatları 2022 yılı için 2.500 TL – 5.500 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

SANAL Ofis

Ofis Lokasyonu Seçin

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans