Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Yazılım İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Firmalar

Yazılım sektöründe ürün sunan firmalar, markalar, şirketler. 2021 yılı için yazılım sektöründe bayilik veren, program sunan firmaların güncel listesi.

Yazılımda Öne Çıkan Markalar

Subbbbbbbbwo

hibyazilim2

 türkiyenin ilk hybrıd otomasyon sistemi 1 1

DİA YAZILIM

DİA Yazılım ile şirketinizi özgürce yönetebilirsiniz. DİA Yazılımın Muhasebe Stok Cari Fatura Crm Yönetimi ürünlerini mutlaka inceleyin.


FORNEXT | Ön Muhasebe Programı

FORNEXT Yazılım, ön muhasebe alanında farklı paket seçenekleri ile Türkiye'nin en pratik muhasebe programlarını geliştiriyor.


Hesapcini | Ön Muhasebe Programı

KOBİ’lerin Yeni Dijital Asistanı olmayı hedefleyen Hesap Cini yazılımına portalımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.


ifeelcode

Ifeelcode; Sakarya'da Sizi İyi Hissettirecek sloganıyla Web Sitesi, Web Sistemi, E-ticaret, Pazaryeri ve Kargo Entegrasyonu, Özel Yazılım Projeleri alanında yazılım ihtiyaçlarınızı gideriyor.


JBI Business Solutions

JBI Business Solutions, sizin isteklerinizle şekillenen ve tasarlanan bir yazılımı daha da size özel bir çözüm haline getirerek sunan bir yazılım firmasıdır. Detaylı bilgi talebinde bulunabilir, yazılım uzmanından yardım alabilirsiniz.


MakroCell

Macrocell'in en önem verdiği yazılımlardan biri olan Barkodsis programı ve tüm yazılım proglamlarına portalımızdan ulaşabilirsiniz.


Mikro Yazılım

Mikro yazılım, büyümek isteyen her şirkete lazım. Yazılım uzmanından destek alabilirsiniz.


MikroX | Ön Muhasebe Programı

MikroX, KOBİ’lerin ön muhasebe işlemlerini hızlandırarak şirket sahiplerinin finansal operasyonlarını rahatça takip edebilmesini sağlar. Yazılım uzmanından destek alabilirsiniz.


PARAŞÜT

Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını kolayca yönetmelerini sağlayan bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır.


Pastel Yazılım

Pastel Yazılım; Ticari ve sektörel özel yazılımlar geliştiriyor. Bursa/Nilüfer'de faaliyet gösteren yazılım firması yazlım ürünleriyle fark yaratıyor.


Ritma Teknoloji

Ritma Flex CRM Programı, firmaların bilgi akışını sağlamak ve iş yapma biçimini müşteri odaklı hale getirmek için tasarlanmış “Akıllı İş Platformudur”.


Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans