Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Hazır Ofis Hizmeti Sunan Firmalar

Sanal ofis, paylaşımlı ofis ve hazır ofis hizmeti veren firmaların 2023 yılı güncel listesini buradan inceleyebilir, doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Ofis Lokasyonu Seçin

Öne Çıkan Ofisler

Remofis

 

CorpNeed | Sanal Ofis - Hazır Ofis - Paylaşımlı Ofis

 

OfisSanal | Sanal Ofis - Hazır Ofis - Paylaşımlı Ofis

 

Desktech Sanal Ofis, Hazır Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Sanal Sekreterlik

 

ZEYLANOFİSREKLAM

Sanal, Hazır ve Paylaşımlı Ofis

Çalışma hayatı, yaşamla birlikte fazlasıyla değişti. Geleneksel çalışma prensipleri yerini daha modern alanlara bıraktı. Özellikle beyaz yakalı insanların çalışma hayatında büyük değişiklikler yaşanıyor. Ofis ortamında çalışanlar için yeni dönem başladığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak ofis işi yürütmek isteyen girişimciler içinde bu süreç farklılaştı. İş hayatına artık yeni ofis türleri girdi. Bunlar şu şekilde;

 

  • Sanal
  • Hazır
  • Paylaşımlı

 

Bu 3 ofis türü oldukça birbirine benzemektedir. Yeni nesil çalışma düzeni olarak da bilinir. Bu şekilde çalışma hayatına geçen birçok işlem ve firma sahibi bulunmaktadır. Özellikle de şahıs şirketleri açan girişimciler sanal ofis ya da paylaşımlı ofis tercih ediyor.

Kendi işini kurmak isteyen birçok kişinin sayısı günden güne artıyor. Gelişen yenliklerle birlikte iş alanları da farklılaşıyor. İş yeri açmak için illa bir mağazaya sahip olmak bile gerekmiyor. Yaptığınız iş bir hizmet ya da doğrudan satış olmayabilir. Bu durumda yapılması gereken en mantıklı hamle sanal ofis kiralamaktır. İşleri tamamen online kanallar üzerinden sürdüren bir şirket için oldukça mantıklı seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

İş kurmak ilk başlarda oldukça külfetli bir zamanı içerir. Ciddi sermaye harcayarak iş yapan pek çok firma daha sonrasından iflas bayrağını çeker. Kimi sektörlerde en büyük sermayeyi ise dükkan, mağaza gibi yerler almaktadır. Ancak yapılan işin mağaza ve dükkan ile alakası yok ise, böyle bir masrafa gerek duyulmaz. Öncelikle yapacağınız işin sanal ofis için uygun olup olmadığına bakın.

Sanal ofis açmak istemek sadece yeterli değildir. Burada yapılacak işin uygunluğu da çok önemlidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi doğrudan satış olmayacaksa sanal veya paylaşımlı ofis tercih edilebilir. Günümüz koşullarında her şeyin düşünülmesi gerektiğini unutmayalım. Bu yüzden yeni düzen ofisler tasarruf sağlamanıza da yardımcı olacaktır.

 

Sanal Ofis

eOfis olarak da bilinen sanal ofis, günümüzde şirketler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. 2010 yılından sonra eOfis kavramı ülkemizde daha çok benimsenmeye başlandı. Günümüze doğru geldikçe eOfis kiralayan şirketlerin sayısı bir hayli arttı. 3 binden fazla şirket ya da işletmenin sanal ofis olarak var olduğunu biliyor muydunuz?

eOfis, işletmelerin herhangi bir ofise ihtiyaç duymadan sanal şekilde kiraladığı platformlardır. Sanal ofis açmak isteyenlerin en büyük avantajı uzaktan çalışmaya uygun olmasıdır. Bir ofise gitmeden evden ya da herhangi bir yerden çalışma imkanı sunar. Ayrıca müşteri, e-posta ve toplantı gibi hizmetlerde yine eOfis içindedir. Kiraladığınız eOfis işletmesi kurduğunuz şirkete bu hizmetleri sağlamaktadır.

eOfis içinde gerektiği zaman toplantı yapabilmeyi ve müşterilerle de görüşebilmenize olanak tanır. Aynı zamanda eOfis kiralama yaptığınızda işletmenin adresi olarak da kullanabilirsiniz. Yeni girişimcilerin ve kendi işini yapmak isteyenlerin en büyük problemidir. Ancak eOfis ile işletmenin adresini resmi olarak gösterebilirsiniz.

 

Paylaşımlı Ofis

Paylaşımlı ofis kurmak isteyenler için eOfis gibi bir süreç oluşmaktadır. Burada sadece adından da anlaşılacağı üzere ofisi birden fazla kişiyle paylaşmış oluyorsunuz. Ancak burada bazı avantajlarda ortaya çıkıyor. Farklı iş ve meslek gruplarından insanlarla iletişime geçiyorsunuz. Bu da iş ağınızı genişletmek anlamına gelir. Paylaşımlı ofis tamamen fiziki bir ortamda oluşmaktadır. eOfis gibi sürekli evden çalışmanız gerekmez. Farklı kişilerle paylaştığınız ofisi gündelik olarak kullanabilirsiniz.

 

Hazır Ofis

Ofis türlerinin sonuncusu ise hazır ofis. Bunda da ofis içindeki tüm elementler hazır şekilde teslim edilmektedir. İşletme sahiplerine anahtar teslim ofisler verilmektedir. Eksiksiz şekilde ofisler hazır olmaktadır. Hazır ofis almak isteyenler pek çok hizmetten de yararlanabilmektedir.

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2024 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans